Jump to content

İlk Mangamı Satın Aldım!

sShoguNn

Önerilen İletiler

Rakuncuk, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun mangan. ^^

Ben de de bir tane one piece, bir tane rosario to vampire(ilk mangamdır kendisi), 17. mangasına kadar shingeki no kyojin ve 4.mangasına kadar FMA var.

Arkadaştan da suikast sınıfı okurdum böyle renkli renkli *-*

Ha bir de şu 17 tl çılgınlık cidden. İnternette 9 tl ye sattıkları oluyor. Mesela ben SNK'nın 14. mangasını kitapsec.com dan almıştım. Çok uygundur. Başka sitelerde de bulabilirsin daha uygun fiyata.

Bir de zam yapmışlar 17 tl. Ben rosario to vampire yi aldığımda 11 tl idi *-*

Teşekkürler :D

Evet başka sitelerden baktım 9 TL ye kadar indirime girebiliyor berserk alıcam sırada ve 4 cildini birden alıcam 36'ya :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi arkadaşım Tokyonun gülleri diye dalga geçmişti:'(

Bugün, ilk mangamı satın aldım Hayatımda ilk defa manga aldım Yıllarca süren anime izleyişimden sonra bu sanat için farklı bişeyler uygulamak istedim ve yaşadığım şehirdeki AVM'ye gidip D&am

Hayırlı olsun Bende tokyo ghoulun 11 ine kadar aldım gelirse bitircem seriyi:D Ölüm silgisi diye birşey varmış merak ettim doğrusu.

sShoguNn, 09.07.2017 - 02:07 yazdı:

Teşekkürler.

Tokyo Ghoul'u gördüm bende orda ama nedense "Tokyo Gül" yazıyordu üstünde :lol2-onion-head-emoticon:

Teşekkürler :)

Bütün ciltler mi? Ooo :D

Teşekkürler. Evet güzel bir heyecan :D Ayrıca o seriyi de gördüm mangaların arasında :D Assassination Classroom olarak geçiyordu ve 6-7 tane kitap vardı sanırım farklı renklerde :D

One Piece için bütün seriyi almaya kalkışılmasını düşünemiyorum :D Zaten raflara sığmaz herhalde :D

Teşekkürler. Naruto'yu da gördüm ve düşündüm ama onu almam ya :D

Ben aslında Berserk'i aradım ama bulamadım halbuki DR'nin sitesinde vardı 4 cilt şeklinde ama mağazada yok :D

Aslında almayı düşünüyorum .Çünkü animeleri çok seviyorum - ailem ve çevremdekiler ne kadar da anlamasa da- . 

17 TL ye manga mı ? Açıkçası ben şu ana kadar en yüksek 14 lira gördüm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sena33, 2 saat önce yazdı:

Aslında almayı düşünüyorum .Çünkü animeleri çok seviyorum - ailem ve çevremdekiler ne kadar da anlamasa da- . 

17 TL ye manga mı ? Açıkçası ben şu ana kadar en yüksek 14 lira gördüm.

D&R denen yerde pahalı ama mağazasında pahalı yoksa internet sitesinden alınca 13 liraya geliyor :panda-80:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.