Jump to content

Yeni Arkadaşlıklar

Share

Recommended Posts

Merhabalar, bendeniz Ömer, 20 yaşındayım. Beraber sohbet-muhabbet edip, anime vb. konular hakkında tartışabileceğimiz arkadaşlıklar arıyorum. Herkese iyi günler, iyi forumlar dilerim ^^
Discord adresim: Ömer Şevki Sevil#6934

FleurDeLyse, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar, bendeniz Ömer, 20 yaşındayım. Beraber sohbet-muhabbet edip, anime vb. konular hakkında tartışabileceğimiz arkadaşlıklar arıyorum. Herkese iyi günler, iyi forumlar dilerim ^^

hoşgeldin adaş 

Merhabalar adım Ömer 21 yaşındayım. Beraber muhabbet edebileceğim oyun oynayabileceğim animeler hakkında tartışabileceğimiz arkadaşlıklar arıyorum. Konuşmak isterseniz yazabilirsiniz herkese iyi günler dilerim.
Discord hesabım Nnoitra#0206

d4cd2e01081b765725ff762296060da0f6f2eaa119bcb56254b6e3c2a67fb311.jpg

FleurDeLyse, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Ömer, ben de 24 yaşındayım, sohbet muhabbet etmek istersen her zaman mekanımıza bekleriz. :)

FleurDeLyse, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Ömer. Sohbet muhabbet için muhabbet mekanında görüşürüz. Onun dışında bence tam da aradığın yerdesin. Güzel arkadaşlıklar kurman dileğiyle, iyi forumlar. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.