Jump to content

selam , yeni katıldımm

Share

Recommended Posts

Merhaba herkese ismim Eren 18 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Anime izlemeye 3 ay önce başladım daha az anime izledim buraya da yeni katıldım zaten. Çok fazla ilgi alanım yok , müzik dinlemeyi severim( ağırlıklı kpop, a-pop, indie pop falan) öylee yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorum dc ismim erxen#8333 eklerseniz konuşuruz tanışırız falan öyle şimdiden hoşbuldum :):cheer2-onion-head-emoticon:

Merhaba Eren, hoş geldin tanıştığıma memnun oldum bende 19 yaşındayım anime ile ilgilin sorun olursa olabildiğince yardım ederim iyi forumlar.

erxen, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba herkese ismim Eren 18 yaşındayım üniversite öğrencisiyim. Anime izlemeye 3 ay önce başladım daha az anime izledim buraya da yeni katıldım zaten. Çok fazla ilgi alanım yok , müzik dinlemeyi severim( ağırlıklı kpop, a-pop, indie pop falan) öylee yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorum dc ismim erxen#8333 eklerseniz konuşuruz tanışırız falan öyle şimdiden hoşbuldum :):cheer2-onion-head-emoticon:

Hoş geldin Eren, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

erxen, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. Discord muhabbeti istersen ana sayfadan çeviri ekibimizin kanalına katılıp muhabbet edebilirsin. 

Miuame, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Eren, hoş geldin tanıştığıma memnun oldum bende 19 yaşındayım anime ile ilgilin sorun olursa olabildiğince yardım ederim iyi forumlar.

Bsenpai, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Eren. Bende 16 yaşımdayım, iyi forumlar.

Kiritsugu_, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. Discord muhabbeti istersen ana sayfadan çeviri ekibimizin kanalına katılıp muhabbet edebilirsin. 

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Eren, muhabbet etmek istersen mekanımıza bekleriz. :)

teşekkürler hepinize hoşbuldumm

erxen, 09.04.2021 - 21:26 tarihinde yazdı:

Merhaba Eren hoş geldin. 11 yıldır kpop ile içli dışlı biri olarak sana son zamanlardaki favorim, çok da bilinmeyen GIFT grubunun şarkılarını önermek istedim anlık. :) Animelere de devam et kesinlikle, gerçekten güzel bir ilgi alanı. İyi eğlenceler!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.