Jump to content

Recommended Posts

herkese merhaba ben karahan 21 ya┼č─▒nday─▒m jrock dinliyorum 2-3 ayd─▒r┬áanime seyretmeye ba┼člad─▒m daha ├Âncede izliyordum ama ├žok de─čil ┼čuan baya izlemeye ba┼člad─▒m anime ├Ânerirseniz sevinirim daha ├Ânce izledi─čim animeler attack on titan ,┬á gantz , fuuka ,┬á domestic girlfriend ,┬á back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk ba┼člar─▒ iyi olsada sonradan be─čenmedim┬á:boring-crazy-rabbit-emoticon:┬á... dc kodum krhnakdg#7964

Edited by galile
bir ka├žtane daha anime ekledim
galile, Bir saat ├Ânce tarihinde yazd─▒:

herkese merhaba ben karahan 21 ya┼č─▒nday─▒m jrock dinliyorum 2-3 ayd─▒r┬áanime seyretmeye ba┼člad─▒m daha ├Âncede izliyordum ama ├žok de─čil ┼čuan baya izlemeye ba┼člad─▒m anime ├Ânerirseniz sevinirim daha ├Ânce izledi─čim animeler attack on titan ,┬á gantz , fuuka ,┬á domestic girlfriend ,┬á back street girls gokudolls , saiki k , tokyo ghoul ama ilk ba┼člar─▒ iyi olsada sonradan be─čenmedim┬á:boring-crazy-rabbit-emoticon:┬á... dc kodum krhnakdg#7964

Ho┼č geldin Karahan, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)┬á

Asperatus, 59 dakika ├Ânce tarihinde yazd─▒:

Ho┼č geldin Karahan, iyi forumlar.

Gantz izleyip, Berserk izlemedin mi?

berserke┬á bak─▒ca─č─▒m ├Ânerin i├žin┬áte┼čekk├╝rler┬á

galile, 09.04.2021 - 23:15 tarihinde yazd─▒:

Merhaba Karahan ho┼č geldin. :) Anime izlemek i├žin ├žok vakit bulamad─▒─č─▒m bir d├Ânemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdi─čim animelerden biridir ├Ânerebilirim. Bir g├Âz atars─▒n. ─░yi forumlar!┬á:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

syncdes, 18 dakika ├Ânce tarihinde yazd─▒:

Merhaba Karahan ho┼č geldin. :) Anime izlemek i├žin ├žok vakit bulamad─▒─č─▒m bir d├Ânemdeyim. Natsume Yuujinchou en sevdi─čim animelerden biridir ├Ânerebilirim. Bir g├Âz atars─▒n. ─░yi forumlar!┬á:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

listeme ekledim ├Ânerin i├žin te┼čekk├╝rler

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.