Jump to content

Herkese selam umarım arkadaş olabiliriz

yusufalkaya

Önerilen İletiler

Öncelikle selam bu hesabı Mart ayında açtım o günden beri TürkAnimedeyim tanışmak isteyenler için adım Yusuf Erdem Alkaya kısaca Yusuf tanışmak isteyenler için Discord:⚔Assault YusufÇuX#5247 sohbet muhabbet beraber anime izlemek veya film izlemek isteyen discord dan arkadaş ekleyebilir beraber eğleneceğimize inanıyorum şimdiden ben ile arkadaş olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yusufalkaya, 14.04.2021 - 16:05 tarihinde yazdı:

Öncelikle selam bu hesabı Mart ayında açtım o günden beri TürkAnimedeyim tanışmak isteyenler için adım Yusuf Erdem Alkaya kısaca Yusuf tanışmak isteyenler için Discord:⚔Assault YusufÇuX#5247 sohbet muhabbet beraber anime izlemek veya film izlemek isteyen discord dan arkadaş ekleyebilir beraber eğleneceğimize inanıyorum şimdiden ben ile arkadaş olmak isteyen herkese teşekkür ediyorum

Hoş geldin Yusuf. İyi eğlenceler, iyi forumlar diliyorum. :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Yusuf, muhabbet etmek istersen mekana bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hoş geldin Yusuf. İyi forumlar dilerim :D Muhabbet için mekana bekleriz :) Umarım iyi anlaşırız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.