Jump to content

Mirai Nikki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bilgi :Yukiteru Amano ( Yuki ) insanlarla konuşmak yerine; hayali dostu olan uzay ve zamanın Tanrı'sı, Deus Ex Machina beraberliğinde telefonuna günlük tutmayı yeğlemektedir. Lakin Yuki'nin, Deus'un h

daha dün bitirdim :D abi sonu iyi bittide yine kavuşamadılar :D ilk başlarda abi ğiskopat kız ama güzel diyordum ne zaman ha düzeldi desem yine bir çantadan bıçak çıkarmalar flan :D ben asın 2 . dünyada tanrı olan çocuğa üzüldüm yanlız yazık :D

:( knk mangasında mutlu son var http://www.turkcraft.com/Mirai_Nikki al bak
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

neyse ama animeside güzel abi kız valla bana tuhaf hisler yaşattı tmm ha düzeldi tmm iyi gidiyor bir bakıyosun adamı kaçırıyor :D dedektifte gay çıktı ya :D bide bizimkini öptü :D

:D yuno kıskansın diye :D ben ilk başka kız sandım onu sonralarda anladım erkek birde bu yuno iyi birimi kötü birimi durmadan kafamı kurcalardı kızın davranışları bi acayip bize böle kız düşmüyor heç :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen :D bir ara bizimki yunoya cehenneme git dedi ya işte o zaman be dedimki kesin bunlar ayrılırsa o köpekçi adamın kızıyla sevgili olur dediydim :D

am bizimki onu vurdu ya sona doğru acayip şaşırdım ölmesine en çek üzüldüğüm kişidir feci öldü ya bizimkine içimden ne küfrettim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.