Jump to content
  • Create New...

Polyterpe

Kayıtlı Üye
  • Content Count

146
  • Last visited

• Days Won

1

Polyterpe last won the day on November 5 2012

Polyterpe had the most liked content!

3 Followers

About Polyterpe

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/03/1998

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

1. Çoktandır foruma girmemiştim .-.

2. Çoktandır foruma girmemiştim .-.

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Şimdi girmiş oldun işte hoşgeldin :)

2. Polyterpe

Polyterpe

Haha teşekkürler :3

3. Ben de fillerlar başladığından beri izlemiyorum. Şahsen Naruto'nun bitmesini hiç istemiyorum. Kerata elimizde büyüdü. ^_^ Aslında animeyi mangaya tercih ederim ama şuan izlemeye çok hevesli değilim açıkcası çoktandır izlemediğimden. Mangayı okuyorum genelde. Ve bölümler geldiğinde çok güzel olucak diye düşünüyorum. :lol:
  4. Torrent olarak indirmek isteyen olursa link ekledim. ^_^ Yeni upload ettiğim için seed şuan az.
  5. Teşekkürler fakat kendim yapmayı düşünüyorum aklımda birşeyler var. ^_^ Tabiki ekliyorum ^_^ Ayrıca ben tanıdığın biri sayılırım. Tahmin et desem bulamazsın, 3-4 kere konuşmuştuk =D
  6. Chilling Romance'i 7. kez tekrar izledim hala ilk izlemiş gibi komik oluyor. ^_^ İzlemeyenlere tavsiye ederim. Gülmekten ölebilirsiniz. :ph34r:
  7. Sakura! Her sakura nefret edeni (hater demek istedim ama sözcük bulamadım) gibi ben de aynı sebeplerle nefret ediyorum. En gıcık olduğun huyuysa "Sasuke, Sasuke.. " diye dolaşması. <_< Aslında Naruto ile Sakura, Jiraiya ve Tsunade'ye benziyorlar ve bu, az da olsa Narusaku'yu sevmemi sağlıyor. Ama Sakura'dan hala nefret ediyorum. Öldükleri (yada Jiraiya'nın öldüğü) için sanırım. Yaşasın Naruhina :3
  8. Another'ı izlemiştim bir ay kadar, şu sınavlardan önce. <_<
  9. Notlarımın yükseklik korkusu var sanırım o.o

1. LeornKayn

LeornKayn

Doktor ne diyor bu duruma :)

2. Polyterpe

Polyterpe

Doktor kendi haline bırak dedi bu yüzden çalışmıyorum :P

10. Merakla bekliyorum! umarım Sebas-chan'ımı güzel canlandırabilir. Ayrıca, Ciel şeytan mı acaba hala? Merak uyanıdırıcı. Film ne zaman çıkıyor? :ph34r:
  11. İkinizi de ekledim ^_^ Sınavlardan zamanım olursa FanClub resmimizi yapmak istiyorum fakat bu aralar çok sıkışık sınavlar <_<
  12. 35-40 kadar kısa serilerden var bilgisayarımda. Arşive yeni başladım. Eğer şu sınavlardan sonra vaktim olursa uploader olmak isterim (:
  13. Vampire Knight ve Kaichou wa Maid-sama. Gözlerim bayram etti şimdiden. Oyş :wub:
  14. Herhangi bir sıralama olmadan yazmak istiyorum ^_^ Sebastian (Kuroshitsuji) Kakashi (Naruto) Irene (Claymore) Minene (Mirai Nikki) Mei Terumi (Naruto) Zero (Vampire Knight) Risa (Lovely Complex) Satou (Working) Edward (Full Metal Alchemist) Edgar (Hakushaku to Yousei) Usui (Kaichou wa Maid-sama) Hijirikawa (Uta no Prince-sama) Sondakini de yazmasam ölürdüm. :lol: Edit: Juvia'yı yazmadığımı farkettim :ph34r:
  15. Manga daha yeni başladı fakat Boku no Uchi ni Oide anime olursa çok tatlı olabilir :wub:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.