Jump to content

Skip beat (spoiler) (kim kimle olmalıı ? )

BynMubo

Önerilen İletiler

ben kesinlikle renxkyoko culardanım... :) sho'ya giderse valla billa yazık olur benim birtanemeee...

gerçiiii gıcık kyouko'yu bir türlü bırakmadı... yok sevgililer günde öpmeler yok idaya girip yanına çekmeye çalışmalar birde ren'i kışkırtması yok mu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! deli oluyorummm

ama okudukça göreceksinizzzzz devamı candır... :) ben bu ayki manga'dan gayet memnun kaldım... :D hihihihihi

birde bence hatun biraz daha yakınlık kataydı mangayada animeyede...

bu arada bilmeyenler için taiwan da dizisi çekildi... animeyle çok benzer ama bazende mangadan alıntılar var... onuda izlemelisiniz 14 yada 15 bölüm ren ve sho karakterlerini koreli oyuncular oynuyor... :D

Çatlama sesleri gelmeye başladı artık ondan zaten :D Ciddi özellikle son bölümlerde yatağa girip manyaması artık çıldırdığını gösteriyo :D Kızı kaçırmasaymış o zaman napalım kapan kapar artık da kyoko henüz ne kendinin nede başkalarınmın ona duyduğu hissettiği şeyleri anlayacak kadar olgunlaşmadı ki :P Bu yaşta 5 kozonowa birden birde bir kız büyüsün ya ! :D Ama bence kyoko çok güzelde olgunlaşmamış meyve henüz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben manga delisi bir insanım... skip beat i geçtim, yazar başka ne yazmış diya baktım 110 civarı chapterlık bir serisi var ve o seriyi okudum okumasına ama sadce tek bir öpüşme sahnesi vardı ve adam s

Ah bide bize sor .. En heyecanlı yerde kesip 1 ay bekletiyorlar !

Çatlama sesleri gelmeye başladı artık ondan zaten :D Ciddi özellikle son bölümlerde yatağa girip manyaması artık çıldırdığını gösteriyo :D Kızı kaçırmasaymış o zaman napalım kapan kapar artık da kyoko henüz ne kendinin nede başkalarınmın ona duyduğu hissettiği şeyleri anlayacak kadar olgunlaşmadı ki :P Bu yaşta 5 kozonowa birden birde bir kız büyüsün ya ! :D Ama bence kyoko çok güzelde olgunlaşmamış meyve henüz :D

ben kyouko ya ancak saftan ötesi neyse ondan diyevbiliyorum....

shou'nun kıskançlıktan buda heykeli gibi bir hale gönüştüğü chapter var sonra zaten sevgililer hdiyesi alıp kyouko ya gidiyor o chapter sevmiştim çocuğu... :) ama hala ren ciyim ki zaten bu saatten sonra shou ayağına kapansada kyouko sarılır avutur sonrada ben sana güvenmiyorum der ama shou nunda ondan hoşlandığını duyarsa bildiğin panik atak yaşar ne yapacağım diye o salak hale bürünür tabi bunlar olmadan shou nunda aşık olduğunu fark etmesi gerek... :D

Ben de ondan korkuyorum işte. Şöyle güzel güzel aşk sahneleri gelse ne güzel olur. :D

Beniz -daha doğrusu Seher ile bizim- harem çok kişi oldu ya bir ara oturup izlediğim animelere bakarak onları bir yere yazmam lazım böyle say deyince aklıma gelmeyecek kadar var. Ben bir de Shounen-ai de izlediğim için o bölümden de sevdiğim tipler var. Gerçi onlara aşık olamıyorum. Başları ciddi bağlı haliyle. :D Sevdiği çocuk bıraksa da ben alamam onları. :(

bencede yazmalısın shounen- ai deyince favori sekaiichi hatsukoi izlemişssindir... bende orda o takanoyu çok seviyorum... o kadar özümsedim ki o karakteri... seslendiren adamın sesini her animede tanıyorum mesela beelzebub-oga, fairy tail- laxus, loveless- shoubi, skip beat- ren aklıma gelenler bunlar birde bleach'de suratında 68 yazanın sesi adama hem ren'i hem takano'yu seslendirdiği için bildiğin bir sempatim var bu arada koreli oyuncularları söylemeyi unutmuşum super junior diye grubu olan siwon reni oynuyor yine aynı guruptan bir çocukta shou yu

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JP6EWA6UTTQ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bencede yazmalısın shounen- ai deyince favori sekaiichi hatsukoi izlemişssindir... bende orda o takanoyu çok seviyorum... o kadar özümsedim ki o karakteri... seslendiren adamın sesini her animede tanıyorum mesela beelzebub-oga, fairy tail- laxus, loveless- shoubi, skip beat- ren aklıma gelenler bunlar birde bleach'de suratında 68 yazanın sesi adama hem ren'i hem takano'yu seslendirdiği için bildiğin bir sempatim var bu arada koreli oyuncularları söylemeyi unutmuşum super junior diye grubu olan siwon reni oynuyor yine aynı guruptan bir çocukta shou yu

O buda bölümünde ne gülmüştüm ama hahaha :D En sevdiğim bölümdür o benim zaten .. <3 Ya ren x kyoko olursa ben shoya üzülür ağlarım ama yaaağğğ :'( Katılıyorum panik atak yaşar bencede :D Aslında sho itiraf edecektide ren geldi bozdu ! :( O bölüm renden nefret ettim zatii :( Ciddi merak etmeden duramıyorum,bu animenin sonunu nasıl yapacaklar ? Kimseyle birlikte olmadan da olmaz ama 5 tane adam var şimdi hangisiyle yapabilirler ki..İyice yapboza çevirdiler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O buda bölümünde ne gülmüştüm ama hahaha :D En sevdiğim bölümdür o benim zaten .. <3 Ya ren x kyoko olursa ben shoya üzülür ağlarım ama yaaağğğ :'( Katılıyorum panik atak yaşar bencede :D Aslında sho itiraf edecektide ren geldi bozdu ! :( O bölüm renden nefret ettim zatii :( Ciddi merak etmeden duramıyorum,bu animenin sonunu nasıl yapacaklar ? Kimseyle birlikte olmadan da olmaz ama 5 tane adam var şimdi hangisiyle yapabilirler ki..İyice yapboza çevirdiler :D

5 adam derken benim aklıma sadece 3 tane geliyor... 1. ren 2. sho 3. aynı dizide oynayıp partiye götüren adam diğer 2 si kim?!... başka yok ya zaten o dizideki adamı süpürdü ren hahahahahah :D

ssonu ren'le olur ama sho sonsuza kadar bua aşık kalacak ve bir uydu gibi mesafesini korayarak izleyeccek derim ben ren'le birşey olursa atlayacak bir atmaca modunda..... :D bu arada sho ve kyouko nun içinde oynadığı bir dizi çekileceği falan duyulsa süper olmaz mı?!... allahım ben heyecan yaptım.. Ren kıskansa, kyouko hiçbirşeyden habersiz sete gidip sho u görse sonra dizi yada film çekselerrr.... allhım allhım süper olmadı mı?!...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 adam derken benim aklıma sadece 3 tane geliyor... 1. ren 2. sho 3. aynı dizide oynayıp partiye götüren adam diğer 2 si kim?!... başka yok ya zaten o dizideki adamı süpürdü ren hahahahahah :D

ssonu ren'le olur ama sho sonsuza kadar bua aşık kalacak ve bir uydu gibi mesafesini korayarak izleyeccek derim ben ren'le birşey olursa atlayacak bir atmaca modunda..... :D bu arada sho ve kyouko nun içinde oynadığı bir dizi çekileceği falan duyulsa süper olmaz mı?!... allahım ben heyecan yaptım.. Ren kıskansa, kyouko hiçbirşeyden habersiz sete gidip sho u görse sonra dizi yada film çekselerrr.... allhım allhım süper olmadı mı?!...

Ayy kyaah oldum birden benimde aklıma geldi zaten üçü birden aşk filminde oynasalar üçgeni olsa işte aşk üçgeniii ne güzel olur...Evet sayayım bi kişileri : 1.sho 2.ren 3.kikijima 4.reino 5.kyoko (kendiside sayılıyo :P)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heeeee o gereksiz solisti unutmuşum... ama gelecekte pek hatta hiç görünmüyor aklımda kalması için bir sebep yokmuş.. :D :D ama şimdiden söylüyorum ümitlenme arada bir yerde kzımız shou ya gitti diyelim ki gitmez sonunda kyouko herdaim ren'in dir.... Nİ HA HA HA HA... :D çok pislk hissettim kendimi... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aa opening çok güzel ya ben buna başladığımda daha japonca haricinde başka asya dilini hoş karşılamıyordum kötü geliyordu. O yüzden izlememiştim bu ne be diye. Şimdi rahatım allahtan. İzlerim ben bunu kız çok tatlı. :D Bu arada şu yazdığın karakterlerin hepsine ölürüm ya. Loveless ostlarıyla beni benden alır hatta şimdi açıp dinleyesim geldi. Zaten bir süre sonra sesler hemen kendini belli ediyor yine mi bu çocuk seslendirmiş falan oluyor. Sizin spoilerları okumuyorum manganın ilerisinden galiba. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.