Jump to content

Müzikle İlgilenenler Buraya!

Önerilen İletiler

Hıhh ben ıslık da çalarım. :P

Ritim ekibi mi kursak napsak? :D :ph34r:

Hıh ben . Ben..Of ben ıslık çalamıyorum :( Ama bende sakız patlatırım :D Ondan nasıl ritim olacaksa.Ayrıca profesyonelim ben tamam mı,hıh :D Kuralım bu arada hihihhi benide profesyonellerde vıp üyeye eklersin artık :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ehm. :D Alkışla ritim tutmak için gelebirim gruba. :D

Bende alkışla ritim tutarım,ritmim çok iyidir :D (profesyonel ritimci :D )

Hıhh ben ıslık da çalarım. :P Ritim ekibi mi kursak napsak? :D :ph34r:

Hıh ben . Ben..Of ben ıslık çalamıyorum :( Ama bende sakız patlatırım :D Ondan nasıl ritim olacaksa.Ayrıca profesyonelim ben tamam mı,hıh :D Kuralım bu arada hihihhi benide profesyonellerde vıp üyeye eklersin artık :P

Olsun sakız patlatma,ıslık,ritim bir de tabak çanağa vurursak biz daha iyi gurubuz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ney üflüyorum ben ama bu sene bir elektro gitar almayı planlıyorum.Hele şu bütleri bir atlatalım 2.dönem bir elektro gitar alacağım yeni başlıyacağım için marka model tavsiye edebilrimisin Ace Red Baron ne kadar bir bütçe felan ayırmalıyım rastgele birşeyde almak istemiyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ney üflüyorum ben ama bu sene bir elektro gitar almayı planlıyorum.Hele şu bütleri bir atlatalım 2.dönem bir elektro gitar alacağım yeni başlıyacağım için marka model tavsiye edebilrimisin Ace Red Baron ne kadar bir bütçe felan ayırmalıyım rastgele birşeyde almak istemiyorum...

Müzikle uğraşını takdir ediyorum öncelikle, bu gibi durumlarda kişinin insiyatifine bağlıdır eğer ben bırakmıcam yapıcam bu işi diyorsan cokta kötü birşeyle başlamamak gerek biraz araştırma yapman gerek sana en uygun gitarı en uygun stili bulman gerek çoğu kişi marka önemli değil der ama marka önemlidir mesela bir Gibson ağlar İbanez inletir benim tercihim ve kullandığım ise DBZ yani kendi tarzını bulman gerek ve gerçekten kafaya taktıysan bir model seç ve onu al onu almadan başlama derim tahmini 500 800 arası birşey alman gerekir yaptığını layıkıyla yapmak istiyorsan ondan öncesini düşünme derim ama yeni başlayanlar için Fender ve Cort tavsiye ederler genelde ses ton yelpazesi geniştir veyahut yaptığın müziğe bağlı olarak seçebilirsin Les Paul marka bir gitar sadece metal heavy metal hard rock tonlarını verir ciddiysen yardımcı olabilirim seçimin konusunda.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında bir arkadaşım eski gitarını bana vereceğini söylemişti ama onunkininde bir problemi var teller klavyenin bayaüı üstündeydi perdelere basarken biraz zorluyordu ama... en iyisi heralde kendime bir gitar almak.Ancak para biraz korkuttu beni dostum biliyorum iyi bir gitar için az bile o paralar ama 2.elmi alsam ne yapsam acaba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkesi tebrik ediyorum en azından bırakmayıp devam etmişsiniz ;)

Ortaokul=Tabiki zorunlu Flüt dersleri <_<

Lisede K. Gitar alınmıştı.2-3 yıl düzenli ve düzgün çaldıktan sonra Özel bir sebebten ötürü bırakmıştım.Şuanda duvarımda antika olarak asılı. :D ...

Onun dışında arkadaşlarla Stüdyolarda 3 yıllık bateri ( Sadece Stüdyolarda çaldığımdan Acemi denilebilir belki ) ve bunun dışında 8 aylık mızıka deneyimim var.Onuda sırf gırgır olsun filan diye arkadaşla aldıktan sonra kamplarda taşıması en kolay alet olduğunu farkettik öyle devam ediyoruz.Çalması ise cidden zor.Sanmayın üflerimde biter filan diye notaları bulmak ayrı bir dert o zımbırtıda...

Ps: Bu arada saydıklarımdan hiçbiride asıl çalmak istediğim hayalimdeki alet değildir.Olursa ( Ki sanmam yetenek yok bende biliyorum )Çello çalmayı çok isterim.Burdanda çalmaya devam eden arkadaşlara devam etmeleri ve işi sıkı tutmalarını öneririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.