Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

Ayrıca şunlarıda söyleyim öyle konuyla pek alakası yok gibi ama :D

Ben düzgün ilişkisi olanlara çok saygı duyuyorum bizim koskoca okulda 1 kişi tanıyorum zaten kızla 3 senedir filan birliktelermiş çocukta baya efendi iyi çocuktu bu ilişkisinide öğrendiğimde çocuğa olan saygım 3 kat arttı...

Razor bizden inşallah ileride çok güzel kitaplar hikayeler animasyonlar animeler çizgifimler diziler oyun senaryoları çıkcak...

Misal LeornKayn nick'i benim hikayemde yarattığım bir karakterin isminidir tamamen esinlenip uydurduğum ve kendimce anlamlandırdığım bir isim :)

Yüzüklerin efendisindeki elfçe gibi kendimce uydurduğum bir dilde yapıyorum hikayem için fantastik ve mitolojik bişe dil tanrıların konuştuğu dil olarak geçiyor ilahi dil deniliyor hikayemde :)

Ayrıca Witch sayesinde "seviyorsan git konuş repliği aklımızda birkez daha canlandı" buyrun karacaoğlan seviyorsan git konuş

http://www.youtube.com/watch?v=gMbwzz5X_kA

17 yaşındayım şuana kadar bir kızla çıkmışlığım yok nedenmi? hoşlanmadım kimseden hiçbir kız beni etkiliyemedi tamam güzel hoş kızlarda bu benim için yeterli birşey değildi...çok güzel kız neden çıkmadın hem senden hoşlanıyordu vs diyenlerde oldu bana çok ama onlara bu durumu anlatamadım galiba bizim erkek milletimiz için güzellik yetiyor diğer dediğin şeyleri anlamıyor duymuyorlar...

demin ki yere gelirsek çok güzel bir kız vardı ki görse güzel der...benden hoşlanmıştı gidip konuştum tanıdım ve kendime uygun görmedim benim için güzellik bir çıkma veya ilişki kurma sebebi olamaz bir kızda güzellikten çok zekası aklı ve karakter yapısı etkiler beni ve üzgünüm ki bu konuda beni etkilyecek birini bulamadım :) o yüzden bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım ama bundan utanmıyorum utanılacak birşeyde değildir...zaten Terazi burcu mükemmeli arar derler sanırım tam bir terazi burcuyum :)

Leorn'dan uzun bir makale:)))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Ben düzgün ilişkisi olanlara çok saygı duyuyorum bizim koskoca okulda 1 kişi tanıyorum zaten kızla 3 senedir filan birliktelermiş çocukta baya efendi iyi çocuktu bu ilişkisinide öğrendiğimde çocuğa olan saygım 3 kat arttı...

Razor bizden inşallah ileride çok güzel kitaplar hikayeler animasyonlar animeler çizgifimler diziler oyun senaryoları çıkcak...

Misal LeornKayn nick'i benim hikayemde yarattığım bir karakterin isminidir tamamen esinlenip uydurduğum ve kendimce anlamlandırdığım bir isim :)

Yüzüklerin efendisindeki elfçe gibi kendimce uydurduğum bir dilde yapıyorum hikayem için fantastik ve mitolojik bişe dil tanrıların konuştuğu dil olarak geçiyor ilahi dil deniliyor hikayemde :)

Ayrıca Witch sayesinde "seviyorsan git konuş repliği aklımızda birkez daha canlandı" buyrun karacaoğlan seviyorsan git konuş

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gMbwzz5X_kA

17 yaşındayım şuana kadar bir kızla çıkmışlığım yok nedenmi? hoşlanmadım kimseden hiçbir kız beni etkiliyemedi tamam güzel hoş kızlarda bu benim için yeterli birşey değildi...çok güzel kız neden çıkmadın hem senden hoşlanıyordu vs diyenlerde oldu bana çok ama onlara bu durumu anlatamadım galiba bizim erkek milletimiz için güzellik yetiyor diğer dediğin şeyleri anlamıyor duymuyorlar...

demin ki yere gelirsek çok güzel bir kız vardı ki görse güzel der...benden hoşlanmıştı gidip konuştum tanıdım ve kendime uygun görmedim benim için güzellik bir çıkma veya ilişki kurma sebebi olamaz bir kızda güzellikten çok zekası aklı ve karakter yapısı etkiler beni ve üzgünüm ki bu konuda beni etkilyecek birini bulamadım :) o yüzden bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım ama bundan utanmıyorum utanılacak birşeyde değildir...zaten Terazi burcu mükemmeli arar derler sanırım tam bir terazi burcuyum :)

Bilmiyorum diğer arkadaşlar okudu mu ama ben sonuna kadar okudum ve sana çoğu yerde katılıyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gMbwzz5X_kA

"Seviyorsan git konuş bence" klasiktir ya... kalıplaştı o artık... :D

Az önce bu konuyu konuşuyorduk işte, ben de dedim sadece dış görünüş yetmez o zaman onun adı aşk olmaz diye ama... dinletemedim. Bir insanın sadece dış görünüşüne bakarak aşık olmanın "Ayyyh Deymin Salvatore aşığım ben ona yhaaa" demekten bir farkı yok bence. Ki biz sevdiğimiz anime karakterlerinde bile kişiliğe bakıyorsak, hayatımızın bir parçası yapacağımız insanda sadece dış görünüşe bakmak çok adice bir şey olur.

Leorn sen zeki bir adamsın neden burç muhabbetine girdin şimdi nedeeen??!!

Cidden nasıl bir iki yıldızla iki üç gezegenin konumunun insanın kişiliğini etkilediğini inanıyorsunuz ben anlamıyorum. o zaman dünyada 12 tip insan olması gerekmez miydi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Az önce bu konuyu konuşuyorduk işte, ben de dedim sadece dış görünüş yetmez o zaman onun adı aşk olmaz diye ama... dinletemedim. Bir insanın sadece dış görünüşüne bakarak aşık olmanın "Ayyyh Deymin Salvatore aşığım ben ona yhaaa" demekten bir farkı yok bence. Ki biz sevdiğimiz anime karakterlerinde bile kişiliğe bakıyorsak, hayatımızın bir parçası yapacağımız insanda sadece dış görünüşe bakmak çok adice bir şey olur.

Cidden nasıl bir iki yıldızla iki üç gezegenin konumunun insanın kişiliğini etkilediğini inanıyorsunuz ben anlamıyorum. o zaman dünyada 12 tip insan olması gerekmez miydi?

Öyle diyorsun ama bende burçlara inanırım nedeni benim ailemdeki herkes kendi burcunun özelliklerini gösteriyor.Hem burçlarda ana hatlar mevcut yani sadece mükemmelliyetçi yazar bu sayede 12 tip insan olması gerekmez bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle diyorsun ama bende burçlara inanırım nedeni benim ailemdeki herkes kendi burcunun özelliklerini gösteriyor.Hem burçlarda ana hatlar mevcut yani sadece mükemmelliyetçi yazar bu sayede 12 tip insan olması gerekmez bence :D

Bence burçlar o kadar geniş hatlara sahip ki insan biraz içinde bulunca hemen "aa burcumdan dolayı şöyleyim" diyebiliyor.

Balık burcu duygusal olurmuş, her insan biraz duygusaldır mesela.

Ya da kova burcu olanlar mantıklıymış, her insan mantıklı davranır.

Akrep burcu olanlar... eheheh o konuya hiç girmiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aptallarda zekilerde birşeylere inanırlar...

buda özlü söz gibi oldu bunuda alacağım listeme :)

Zaten bir insan mantıklı bakarsa olaya burçların genel şeyler söylediğini direk fark eder seninde dediğin gibi üst mesajında duygusal der herkeste vardır vb.

Benim ki hobinimsi bir inanç diyelim kapatalım :)

Ama şuda var ki bu burç yorumlarına uyan yapıya sahip çok insanla karşılaştım beni şaşırtan asıl olay odur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence burçlar o kadar geniş hatlara sahip ki insan biraz içinde bulunca hemen "aa burcumdan dolayı şöyleyim" diyebiliyor.

Balık burcu duygusal olurmuş, her insan biraz duygusaldır mesela.

Ya da kova burcu olanlar mantıklıymış, her insan mantıklı davranır.

Akrep burcu olanlar... eheheh o konuya hiç girmiyorum :D

Haha aslında çok mantıklı yoksa sen Kova burcu musun? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.