Jump to content

Benim garipler... Coming Soon :D

sebasuchan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu da ,Happy ve Şaluluuu'nun boyanmış hali :D

Çok güzel resim :D Ellerine sağlık...Umarım devamını getirirsin ;)

Silinmemesi hem iyi hem kötü bence :D Eğer yanlış çizersen gitti o çizim :D Bana göre değil o kalemler ben en az 40 kez silerim bir şey çizerken :D

:D bende de tam tersi :o çizeceğim şeye 40 kere bakarım -abartısız yarım saat inceliyorum- sonra da anında çizerim tı-tı-tık -_-

Bende resim üstadı filan değilim acemiyim. Kendi yaptığım şeyleri söyleyebilirim ama... :rolleyes:

Arkadaşın dediği gibi,önce resim kalemleriyle kabataslak çiz bastırmadan ama belli belirsiz bir şekilde, karalamalarını yap daha sonra manga kalemleri ile ya da teknik çizim kalemleri ile üzerinden geç ortaya çıkar. Sonrada gölgeleme vs yaparsın zaten. Ben böyle yapıyorum bazen, işe de yarıyor valla ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D/> bende de tam tersi :o/> çizeceğim şeye 40 kere bakarım -abartısız yarım saat inceliyorum- sonra da anında çizerim tı-tı-tık -_-/>

Bende resim üstadı filan değilim acemiyim. Kendi yaptığım şeyleri söyleyebilirim ama... :rolleyes:/>

Arkadaşın dediği gibi,önce resim kalemleriyle kabataslak çiz bastırmadan ama belli belirsiz bir şekilde, karalamalarını yap daha sonra manga kalemleri ile ya da teknik çizim kalemleri ile üzerinden geç ortaya çıkar. Sonrada gölgeleme vs yaparsın zaten. Ben böyle yapıyorum bazen, işe de yarıyor valla ;)/>

Gölgelendirmeyi ne ile yapıyorsun ve nasıl yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D/> Çok Güzel İmzanı atmayı unuttma yoksa senin değil derler

Az önce çektim fotoğraf imzamı attım bu sefer ama o iğrenç yazımla resmin güzelliği bozuldu :D

O zaman yeni bir bölüm eklersin ve tam bir Fan art olur :D/>

O-o-o-ohaa! Sebastiaaaan!! Ayyy süper olmuş!! Muhteşem! Harika! Mükemmel! Bayıldım! (Aşırı burun kanamasından dolayı bayıldı)

Khkhkh teşekkür ederim Resmi ekleyen

Gölgelendirmeyi ne ile yapıyorsun ve nasıl yapıyorsun?

Gölgelendirme yapmıyorum desem :D İnce yada kalın çizgilerle derinlik verdim sadece. Gölgelendirme konusunda da iyi değilim zaten, resmi kepaze etmek istemedim o yüzden :D

Ama akrilik ile boyamayı düşünüyorum Happy ve Carla'nın olduğu resmimi. Ona gölge vercem onu da renklerin tonları ile sağlamayı düşünüyorum mesela işte klasik bilinen ışıklı yerler parlak, ışığın arkasında kalan bölge daha koyu renk falan felan Resmi ekleyen

Diğeride çok güzel olmuş.

Teşekkür Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.