Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

doğrudur ama şimdi yeterlilik fiilinin birleşikliğinden kavga çıkarcak elemanda yoktur heralde forumda. 4. sayfayı açtımda sayfa mahfolmuş :D

Botlar bastı konu kilitlenir. İstiyorum konu kilitlensin, botlar imdadıma yetişti hemen.

Eğer anlam da zorluk çıkarırsa, yani uzun bir yazı yazarsan, problem çıkartırım. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

yani imladan kasıt benim noktalama işaretleri felan tabi bi büyük bi küçük yazmak felan okumayı zorlaştırır ama yok burda virgül olcak buraya iki nokta koyim felan saçma sonuçta kompozisyon yazmıyoruz burda ben hızlıca yazarım sonra animelerime geri dönerim hoş imlaya uymayın felan demiyorum ama boş uğraş dil mi sizcede ? ayrıca olgunluk böyle boş bi konuda zaman öldürmek için yazdığın yazıdaki noktalama işaretlerine dikkat etmek midir ?

Işık hızıyla yazarım ama noktamı da unutmam. Dikkatli olmamız gerek. Neyse Ezgi birazdan basar burayı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlemekte çok başarısızdı.Bir sürü frp bağımlısını çok fena heyecanlandırabilecek konuya sahipken saçma saçma çocuksu aşk hikayelerine falan dönüştürdüler.Benim gibi biri bile (online oyunları çok seven demek istiyorum) beğenmez oldu.

Kıssadan hisse 2.sezonu çıkmamalı.Zaten birincinin içine ettiler.Toparlayabileceklerini hiç sanmıyorum.

Gercekten kardeş ilk başta süper gidiyordu sonra aşk falan 3-4 bölüm sıkıcı idi sonra alfeml online falan içine ettiler savaşa giriyor item yaptırıyor çok süper sahnelerdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

kötü diyorsunuz ama biz seviyoruz ben o kadar seviyorum ki 1.Sakurasou no Pet na Kanojo 2. si bu kimse bunu değiştiremez bana göre bu ikisi naturo dead note high school bunlara 100 basarlar zevkler tartışılır veyler ve sunu söyleyim sword art online türk anime sitesinde populer serilerde 25. ci yorumlarda 3. ve siz hayla berbat deyin (zevkler tartışılır)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.