Jump to content

Windows 7 Home Basic, Starter kişiselleştir özelliği ekleme

HeAnDeR

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, forumda benimki home basic,starter tema ekleyemiyorum diye yakınanları gördüm. Zaten konu doğru yerdemi onuda bilmiyorum ama neyse hemen açıklamaya başlayayım. İlk önce universal t

Birde Personaliziton Panel 2.5 i Sofpedia dan indir. yeni çıkan surumu sorununu çözebilir aynı durumla bende karşılaş tım eski personal versiyonda sadece ad olarak temaları gösteriyor vede iç değişikl

Hala Windows 7'ye geçmedim ve uzun süre geçmeyeceğim, XP bana göre çok daha fazla kullanışlı ve kişiselleştirebilir . Ama yararlı bir konu tebrikler ^^

Öncelikle yararlı bir konu benimde çok işime yaradı teşekkürler. Fakat başlata resim ekleme işini yapamadım. :S

Başlat menüsüne karakter resimi ekleme diyorsan, o özellik temayla beraber gelir. Bazı temalarda vardır bazılarında yok

deskanime.net temalarının hepsinde var herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hala Windows 7'ye geçmedim ve uzun süre geçmeyeceğim, XP bana göre çok daha fazla kullanışlı ve kişiselleştirebilir . Ama yararlı bir konu tebrikler ^^

Teşekkürler, bence windows 8 e geçmelisin(eğer geçeceksen)

teşekkürler

Önemli değil yardımcı olduysam ben sevinirim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler Aslında fark ettimki Desk animede "Help"kutucuğu var herşey orda mevcut neyin nasıl yapılacağını hepsini açıklayan videolar resimler koymuşlar yanlız sayfadaki ingilizce kelimeler için google chrome indirp sayfayı tercüme edin videoların çoğu sesli ve alt yazı içermiyor zaten temadan kuruluşa kadar personel panelde dahil herşey mevcut umarım yardımcı olur size

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu için teşekkür ederim kardeşim home basic ve starter hakkında gelen sorulara yardımcı olacak cevaplar veremiyordum win7'ye geçtiğimden beri sadece ultimate versiyonunu kullandığım için tekrar teşekkür ediyorum (:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu için teşekkür ederim kardeşim home basic ve starter hakkında gelen sorulara yardımcı olacak cevaplar veremiyordum win7'ye geçtiğimden beri sadece ultimate versiyonunu kullandığım için tekrar teşekkür ediyorum (:

Önemli değil bende cevap veremiyorum :D

Beyler Aslında fark ettimki Desk animede "Help"kutucuğu var herşey orda mevcut neyin nasıl yapılacağını hepsini açıklayan videolar resimler koymuşlar yanlız ingilizce o yüzden google crome indirin sayfayı tercüme ettirip öğrenin temadan kuruluşa kadar personel panelde dahil herşey mevcut umarım yardımcı olur size

Videolar da ingilizce, tercüme ettirsen d bir şey değişmez otomatik altyazılarda en işe yaramaz altyazıdır. Adam diyorki "ı can feel it"

Otomatik altyazı: "ı am bear with" :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.