Jump to content

Windows 7 Home Basic, Starter kişiselleştir özelliği ekleme

HeAnDeR
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, forumda benimki home basic,starter tema ekleyemiyorum diye yakınanları gördüm.

Zaten konu doğru yerdemi onuda bilmiyorum ama neyse hemen açıklamaya başlayayım.

İlk önce universal theme patcher indirip kurmanız gerekiyor

http://forum.turkani...ekleme-anlatim/

Buran indirebilirsiniz, bilinen şeyleri açıklama gereği duymuyorum.

http://forum.turkani...ekleme-anlatim/

Burda Theia arkadaşımız açıklamış zaten. Bunu indirip patch yaptıktan ve bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra

(eğer önceden indirip yaptıysanız bir daha gerek yok yapmanıza) Personalization Panel indiriyorsunuz.

http://winaero.com/download.php?view.3

Bunu kurmak cidden kolay, kuramayan olursa ss ile anlatırım. Bunu da kurduktan sonra Pc yeniden başlatmak isteyecek, yeniden başlatın. Artık tema kurabilirsiniz :)

Not 1: Tamamen benim anlatımımdır, hiçbir yerden alıntı yapmadım.

Not 2: Windows 7 home basic 64 bit denenmiştir.(denedim :) )

Not 3: Windows 7 starter da deneyen biri olursa mesaj atsın olup olmadığını.

Not 4: personalization panel aero özelliğide ekler.

ya kardeş o değilde ben tema yüklüyüp yaptıımda windows 7 başlat çubuğu klasik oluyor düzelmiyor da başka tema yapınca düzeliyor biliyormusun ?

Anlamadım, her temada mı başlat çubuğun klasik oluyor yoksa 1 temada mı?

ya kardeş o değilde ben tema yüklüyüp yaptıımda windows 7 başlat çubuğu klasik oluyor düzelmiyor da başka tema yapınca düzeliyor biliyormusun ?

Birde Personaliziton Panel 2.5 i Sofpedia dan indir. yeni çıkan surumu sorununu çözebilir aynı durumla bende karşılaş tım eski personal versiyonda sadece ad olarak temaları gösteriyor vede iç değişikliği yapamadigindan tema eski kalıyor sen eski versiyonu sil 2.5 yukle sonra sana tercih hakkı verecektir onla başlat degistir

Birde Personaliziton Panel 2.5 i Sofpedia dan indir. yeni çıkan surumu sorununu çözebilir aynı durumla bende karşılaş tım eski personal versiyonda sadece ad olarak temaları gösteriyor vede iç değişikliği yapamadigindan tema eski kalıyor sen eski versiyonu sil 2.5 yukle sonra sana tercih hakkı verecektir onla başlat degistir

Bir daha aynı hata olmasın diye linki 2.5 ile değiştirdim