Jump to content

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor


masque
 Share

Recommended Posts

Sonbaharda çıkacak

En son 2 yıl önce yapılan Jump Super Anime Tour’da bu yıl yepyeni bir Naruto Shippuden animesi gösterilecek. Başrolde ise “son derece popüler olan bir karakter” olacak. Gösterilecek olan bu anime TV özel bölümü olmayacak. Sürprizlerle dolu olduğu söylenen yeni anime, özel bir formatta olacak.

Resmi ekleyen

Jump Super Anime Tour iki yıldan sonra tekrar dönüyor. 6 Ekim’den 24 Kasım’a kadar beş şehirde seyahat edecek. Bundan önceki turda “Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friend Return” ve ”Naruto: The Cross Road” gösterilmişti ve ikisi de anında İngilizce altyazılı olarak internete verilmişti.

Naruto animesine ek olarak Nisekoi animesinden görüntüler, bu sonbaharda ikinci sezonu başlayacak olan Kuroko no Basket reklamı ve özel bir Assassination Classroom animesi gösterilecek.

Naruto Shippuuden animesinde bahsedilen bu karakterin inanılmaz bir şekilde ortaya çıkacağı söyleniyor. Sizce bu karakter kim olacak?

KAYNAK : AF

Link to post
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sonbaharda çıkacak En son 2 yıl önce yapılan Jump Super Anime Tour’da bu yıl yepyeni bir Naruto Shippuden animesi gösterilecek. Başrolde ise “son derece popüler olan bir karakter” olacak. Gösterilece

Minato Namikaze olabilirmi acaba? Çünkü baya tutan bir karakter

6 yolun bilgesi olabilirmi

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.