Jump to content

Hi All :)

Lethal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anaaaammmmmmmmm Chitanda fanıııııı buldummmmm :embarrassed1-onion-head-emotico Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma....Chi-chan seven biri kötü olamaz asla zaten :D   PS: Hyouka adlı anime karekteri bilmey

bazen o sohbet ve muhabbetin ayarı kaçıyor ama  :D kaçtığı yere kadar diyoruz bizde  :P Adminem duymasın  :ph34r:

Seviyeli sohbet olsunda nolursa olsun :P   Bende cipis var siyahbeyaz gel yiyelim :D ayrıca beşiktaşlısında sanırım bende seni çok sevdimm :D

Böyle konu sahiplerini çok seviyorum ya lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512embarrassed1-onion-head-emoticon.gif?129

Çerez ve içecek bir şeyler kapın konuyu coşturacağız cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

PS: Aranızda Emeli oyalacayacak delikanlı varsa havuz partisi yaparız burada. embarrassed3-onion-head-emoticon.gif?129

bazen o sohbet ve muhabbetin ayarı kaçıyor ama  :D kaçtığı yere kadar diyoruz bizde  :P Adminem duymasın  :ph34r:

Seviyeli sohbet olsunda nolursa olsun :P

Bende cipis var siyahbeyaz gel yiyelim :D ayrıca beşiktaşlısında sanırım bende seni çok sevdimm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bende cipis var siyahbeyaz gel yiyelim :D ayrıca beşiktaşlısında sanırım bende seni çok sevdimm :D

Bu gün açılan tüm tanışma konularından en güzeli bu oldu ahaaah-onion-head-emoticon.gif?129286248

Seviyeli sohbetin tanımı ne bilen söyleyebilir mi rice-ball-smiley-04.gif?1302020563

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Böyle konu sahiplerini çok seviyorum ya lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512embarrassed1-onion-head-emoticon.gif?129

Çerez ve içecek bir şeyler kapın konuyu coşturacağız cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

PS: Aranızda Emeli oyalacayacak delikanlı varsa havuz partisi yaparız burada. embarrassed3-onion-head-emoticon.gif?129

Admin olacak bide :o Emelllll yetiş kız ortalığı karıştırıyorlar  :D  

cips sevmem ben <_< mısır var mı mısır  :ph34r:  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu gün açılan tüm tanışma konularından en güzeli bu oldu ahaaah-onion-head-emoticon.gif?129286248

Seviyeli sohbetin tanımı ne bilen söyleyebilir mi rice-ball-smiley-04.gif?1302020563

Şımartma beni, hergün yeni bi tanışma konusu açarım valla :D

Fındık,fıstık falan var olmazmı ? :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İspiyoncu whaaat2-onion-head-emoticon.gif?12928625 Çok yeme kilo alacaksınız Zeynep Hanım whaaat1-onion-head-emoticon.gif?12928625

Şımartma beni, hergün yeni bi tanışma konusu açarım valla :D

Ne demişler hayat şımarınca güzel cool-onion-head-emoticon.gif?1292862496

PS: Emel Admin konuşulanları gördükten sonra ben; beaten-onion-head-emoticon.gif?129286249

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.