Jump to content

Hi All :)

Lethal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anaaaammmmmmmmm Chitanda fanıııııı buldummmmm :embarrassed1-onion-head-emotico Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma....Chi-chan seven biri kötü olamaz asla zaten :D   PS: Hyouka adlı anime karekteri bilmey

bazen o sohbet ve muhabbetin ayarı kaçıyor ama  :D kaçtığı yere kadar diyoruz bizde  :P Adminem duymasın  :ph34r:

Seviyeli sohbet olsunda nolursa olsun :P   Bende cipis var siyahbeyaz gel yiyelim :D ayrıca beşiktaşlısında sanırım bende seni çok sevdimm :D

• Forum Admin

sevmesinler beni stodge-milk-bottle-emoticon.gif?12927911böyle sevgimi olur weeping-milk-bottle-emoticon.gif?1292791yada böyle iyi yaaa size pabuç bırakırmıyım ben hepsine yeterim very-angry-milk-bottle-emoticon.gif?1292

Zeynep Hanımın görmek istediğim hali buydu işte artık gönül rahatlığıyla uyuyabilirim. cheer1-onion-head-emoticon.gif?129286249

Uzun zaman sonra seni sinirlendirebilmek oh be cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249 arada yazsa dahada uğraşırımda unutuyor beni crying2-onion-head-emoticon.gif?12928624

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoşgeldin diyor ve konuşmaya katılıyorum  :P 

o zaman sende hoşgeldinnn  :D  gel gell fındık fıstık varrr  :P

Zeynep Hanımın görmek istediğim hali buydu işte artık gönül rahatlığıyla uyuyabilirim. cheer1-onion-head-emoticon.gif?129286249

Uzun zaman sonra seni sinirlendirebilmek oh be cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249 arada yazsa dahada uğraşırımda unutuyor beni crying2-onion-head-emoticon.gif?12928624

ne uykusu button-milk-bottle-emoticon.gif?12927911beni uykumdan ettin bide kaçıyormusun hit-milk-bottle-emoticon.gif?1292791104 hee rahatladın dimi tongue-milk-bottle-emoticon.gif?12927911 sen unutturuyorsun bi kerem eye-milk-bottle-emoticon.gif?1292791102

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ver gazı ver gazı  :D erkek kardeş iyi ama abi tavsiye edilmiyor  :ph34r:

deme onu deme onu :unsure: antinarutocutum ben tüm forum bilir  :D birileri çok uğraştı ama başaramadı  :ph34r: tam başaracaktı neyseee  :(  

a-a-a-a-a-a-anti na-na-narutocu mu ?? :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.