Jump to content

manga sonu


quartz_41

Recommended Posts

arkadaşlar 4. büyük ninja savaşı devam ediyor ama savaş sonunda manganın devam edeceğini düşünen var mı bence sona erecek.. (yani madara ve sasuke ile savaşıcak naruto daha devamında ne olabilir ki)

Link to post
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bence devam edecek daha narutonunn hokage olmasını göremedim narutonun hokage olmasından 3 gün filan öncesine zaman atlaması yaparlar sonra naruto hokage olur ve seri devam eder. (Naruto Hinatayla evl

Manga madaradan sonrada dewam edecektir juubi olayı madara zamanında gerçekleşmeyecek  ama ilerde gelecek kötü karakterler zamanında juubi olayı patlak verecektir.(Eğer bu yeni kötüler kimler olur diyorsanız tam olarak bilinmeyen ve intikam isteyen izuna var ,dağıllmış  senjular, klanı güçlerinden dolayı katledilmiş ve dağılmış uzumakiler kim bilir.

Link to post
Share on other sites

Orochimaru geri gelmeyecek mi? Lütfen güldürmeyin beni. Adam güç manyağı olabilir ama farkettiyseniz Voldemort'un Hortkulukları gibi oda insanlara lanetli mührünü bırakıyor. Hatırlarsanız sasuke ws. itachi olayında en sonunda sasukenin mührünün içinden Orochimaru'nun kendisi (en azından parçası) çıkmıştı. Eh zamanında bu adam mührünü taşıyan bir çok kişiyide deney amacıylada kapatmıştı. Geri gelir yani.

+

4. Büyük Ninja Savaşından sonrada manga devam eder. Şahsen Naruto'yu o daha 15 yaşındayken sonlandırırlarsa tüm fanların lanetini ve yıldırımları üzerlerine çekerler. Neden? Çünkü Naruto hokage olacak mı? Sasuke ws. Naruto'nun sonucu ne olacak? Naruto kiminle evlenecek (Hinata diyorum, sakura'ya giderse valla bırakırım animeyi :D ) gibi bir çok soruyu cevaplamadan asla bitirmezler.

+

Ama ne olur 4. büyük savaştan sonra yeni bir Naruto'ya başlarlar. Bu sefer 20 yaşında olur mesela. Hikaye bir şekilde kaldığı yerden devam eder.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.