Jump to content

kaenx

Önerilen İletiler

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ,begenmenize sevindim 

:D çizemiyor olabilirsin ama hoşuna giden bi karakter varsa sana özgün bir çizim yapmayı deneyebilirim :)

umarım dahada iyi olurlar :)

Gerçekten mi? Misal, 200 kelimelik bir paragraf versem bir karakteri betimleyen... Çizebilir misin? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhabalar,   öncelikle kendimden bahsediyim Ben bora biraz uzun süredir animelerle içli dışlı bir ilişkim var,başta one piece,naruto,bleach ve benzeri sürükleyici uzun soluklu serilerin fanıy

Sen öyle san :D Bu forum ne Cin Aliler gördü :D Çalışmaların gayet güzel ve hoş :)

Resimlerin çok güzel  :cheer2-onion-head-emoticon:

bencede resimler çok güzel(ah ah ne çevirmenlik ne  resim çizme yok bende böle güzel yetenekler) :D  :D ben üzülmeyeyimde kim üzülsün :hell-yes-onion-head-emoticon:

Bende aynı ne çevirmenlik ne resim o kadar çok yapmak istiyorum üstelik ya  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim,olay tabiyki yetenek le ilişkili ama bence istenildikten sonra ve yeterli çaba çalışmayla neden olmasın bende kendimi çok yetenekli bulmuyorum açıkçası ama geliştirmeye çalişiyorum :)

haklı olabilirsin tamam ama bazı yetenekler doğuştan geliyor dimi bazen ne kadar uğraşsanda  olmuyo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Eğer çizmek istersen, alta bir karakterin betimlemesini yazdım :) 

Siyah saçlarını atkuyruğu yaparak toplamış, karanlıkta tek görülebilen tarafı kırmızı gözleri olmuştu. Kız durduk yere gülüyordu. Ama normal biri gibi değil, kurbanını öldüren bir seri katilin elde ettiği hazzın etkisiyle gülüyor gibiydi. Soğuk, kıpkırmızı gözleriyle bana bakıyordu. Dudakları ince, rujsuzdu. İnce kaşlarının altında küçük bir ben vardı. Yaklaşık 18 yaşlarında olmalıydı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.