Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

gear 4'ün başka güçleri varmı acaba dof resmen ezildi fazla geldi adama :P

şuan konuşulan da o galiba bütün forumlarda. gear 4 pound man dedi. gear 4'un da kendi altında bölümleri var gibi. direk gear 4 diyip dalsaydı böyle demezdim ama daha sonra gear 4 string man gear 4 bomb man gibisinden farklı şeylerde yapabilir yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani lastik olarak düşünülcek her yeteneği geliştirdi gear 4 için malzeme bazı kısımları zorlama olsada oturmuş başka ne gibi güçler olcaktır eminim üstelik daha hikaye'nin dahada uzucağını düşünürsek ya meyvesi güçlencek burdan sonra yada artık haki veya 2. bir güç çıkcak neyse gear 4'ün başka özellikleri varsa mükemmel bukadarıyla dofu ezdi geçti ama daha dövüş bitmedi umarım sınırı budur gear olarak gerçi ODA herzaman tadında bırakmayı bilir ben gear 4 ilk gördüğümde sengoku'nun buda yeteneğine benzettim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OP gibi geldi gear 4 bana. Vulkanizasyon kadar olmasa da OP bir düşünce olmuş. Gear 3rd dışında birkaç +sı var.

1) Daha kompakt olduğundan dolayı tepkileri daha hızlı olabiliyor

2) Kendisini de tosuncuk gibi yaptığından lastik vücudun avantajlarını kullanabiliyor(Saldırıları emiyor)

3) Hedeften şaşma olasılığı çok az (Yüzey alanından dolayı ^^)

4) Yanlış görmediysem elini yine haki ile kaplamıştı bundan dolayı hem yumruğu sertleşmiş hem de gear 3 gibi bir atak şansına sahip olmuştu.

Tekrar söylüyorum. Gördüklerimi yanlış yorumlamış olabilirim ama bence gear 4. Gear 2 hızını yakalamaya çalışan tüm vücudu kaplayan bir gear 3 olmuş. Ana vücut ne kadar hızlı bilemem ama yumruğu Dof'u yakalayabilecek kadar hızlı olmuş. Başarılı. Artık tek merak ettiğim şey bu arc bittiğinde nakama olarak kim gelecek(Öyle bir düzen var gibi geldi bana bir ton adamla tanıştılar)

Küçük bir düzenleme: Galiba luffy içine çektiği hava yardımıyla yönlendiriyo kolunu. Bu sayede sağa sola giderek vuruyor dof'a. Öyleyse eğer Upper Class bir teknik diyebilirim Göründüğünden bile daha güçlü olabilir teknik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OP gibi geldi gear 4 bana. Vulkanizasyon kadar olmasa da OP bir düşünce olmuş. Gear 3rd dışında birkaç +sı var.

1) Daha kompakt olduğundan dolayı tepkileri daha hızlı olabiliyor

2) Kendisini de tosuncuk gibi yaptığından lastik vücudun avantajlarını kullanabiliyor(Saldırıları emiyor)

3) Hedeften şaşma olasılığı çok az (Yüzey alanından dolayı ^^)

4) Yanlış görmediysem elini yine haki ile kaplamıştı bundan dolayı hem yumruğu sertleşmiş hem de gear 3 gibi bir atak şansına sahip olmuştu.

Tekrar söylüyorum. Gördüklerimi yanlış yorumlamış olabilirim ama bence gear 4. Gear 2 hızını yakalamaya çalışan tüm vücudu kaplayan bir gear 3 olmuş. Ana vücut ne kadar hızlı bilemem ama yumruğu Dof'u yakalayabilecek kadar hızlı olmuş. Başarılı. Artık tek merak ettiğim şey bu arc bittiğinde nakama olarak kim gelecek(Öyle bir düzen var gibi geldi bana bir ton adamla tanıştılar)

gear 2 hızlı güçsüz gear 3 güçlü yavaş. gear 4 dengeleyici olabilir. gear 2 kadar hızlı olmaz gear 3 kadar güçlü olmaz belki ama hem güçlü gem hızlı olursa kim tutar. 

güç hakinin yanında sönük kalır diyosunda haki ile kas gücü aynı mantık çalışmıyor ki. kol gücü ve haki ikisinin toplamı luffy'nin darbelerinde var bunlardan birini artırırsa saldırıları da artar. elephant gun kullanıyo ama oturtamıyo saldırıyı istediği gibi çok yavaş kalıyo saldırı. gear 2 'da oturtuyo ama zayıf kalıyo. aynen yazdıkça daha çok emin oldum gear 4 2 ile üçün dengelenmiş hali gibi olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.