Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Türkçesi çıktımı bilmiyorum ama sabah görür görmez hakkında tartışasım geldi.

one-piece-5749480.jpg

D... God's biggest archenemy. Belki Devil? Şeytan meyveleriyle de bağlantısı vardır belki?

hangi tanrı. soyluların kendilerini tanrı gibi gördüklerini düşünürsek belki tenryuubito'lara vurgu yapıyordur.Eğer öyle değilse ve normal tanrı gibi ifade ediyorsa olumsuz bi anlam çıkıyor ben D'yi böyle hayal etmemiştim hiç.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

hangi tanrı. soyluların kendilerini tanrı gibi gördüklerini düşünürsek belki tenryuubito'lara vurgu yapıyordur.Eğer öyle değilse ve normal tanrı gibi ifade ediyorsa olumsuz bi anlam çıkıyor ben D'yi böyle hayal etmemiştim hiç.

Biliyorsun ki Chuunibyou kültüründe kötü olan şey, iyidir :D Ana karakterimizin teknik olarak aranan azılı bir korsan olduğunu da unutmayalım. Zaten büyük ihtimal imgesel olarak kullanıyorlar kelimeyi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Farklı bir şekilde indirir diye düşünmüştüm dofu ama sonunda indirdi en azından araya biri girer dof kaçar felan sandım ama okadar kral hakisi olan biri kaçmaz :D böylece luffynin gücünü gördük başka gücü varmıdır oda merak konusu arkadan saldırılmasaydı bukadar çok yaralanmazdı sonunda arc bitişe ilerlliyor :P sonunda amiralleri fazlasıyla geçmiş gerçi bunun için kra hakisi bile yeterli :) bkz: Shanks

edit: çeviride son sayfadaki söz bazı topraklarda D. Klanı olarak adlandırılan kişiler vardır tanrının doğal düşmanı eğer doğru çevrilmişse :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o son saldırıda kral hakisi var mıydı acaba. rayleigh nasıl bi taktik öğretti o kısmı anlatmadı ya ben en çok onu merak ediyorum. dof şuan bütün itibarını kaybetti. ya ölür ölmediyse amiral öldürebilir. sabo kaçırıp görütüp sorgu için dragona verebilir. big mom işin içine girebilir. bakalım bakalım yankıları nasıl olacak. usopp'un ödüle fena artış bekliyorum, sanji pek kendini gösteremedi onun ödülünde bi artış olmayabilir. daha onların hikaye var en az 10 bölümde o sürer :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o son saldırıda kral hakisi var mıydı acaba. rayleigh nasıl bi taktik öğretti o kısmı anlatmadı ya ben en çok onu merak ediyorum. dof şuan bütün itibarını kaybetti. ya ölür ölmediyse amiral öldürebilir. sabo kaçırıp görütüp sorgu için dragona verebilir. big mom işin içine girebilir. bakalım bakalım yankıları nasıl olacak. usopp'un ödüle fena artış bekliyorum, sanji pek kendini gösteremedi onun ödülünde bi artış olmayabilir. daha onların hikaye var en az 10 bölümde o sürer :D

Luffy acil bir durumda kullandı ama o saldırıyı. Kral hakisini kullanabilcek gücünün olmaması lazım bence. Öyle bir gücü varken o kadar adamı ölümle yüzleştirmezdi diyorum ben. Hem kral hakisi kullanıcıyı bedenen de çok yoran bir şey değil miydi?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Luffy acil bir durumda kullandı ama o saldırıyı. Kral hakisini kullanabilcek gücünün olmaması lazım bence. Öyle bir gücü varken o kadar adamı ölümle yüzleştirmezdi diyorum ben. Hem kral hakisi kullanıcıyı bedenen de çok yoran bir şey değil miydi?

vücudu yoran silahlanma hakisi kral haki değil diye biliyorum. hem kral hakisini en son chinjao ile savaşırken kulandı onun üstüne baya vakit geçti yenilenmesi lazım. silahlanma hakisi yetmeyecekti orda o yüzden daha değişik bi teknik kullandı ve ben onun kral haki destekli bi saldırı olduğunu düşündüm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vücudu yoran silahlanma hakisi kral haki değil diye biliyorum. hem kral hakisini en son chinjao ile savaşırken kulandı onun üstüne baya vakit geçti yenilenmesi lazım. silahlanma hakisi yetmeyecekti orda o yüzden daha değişik bi teknik kullandı ve ben onun kral haki destekli bi saldırı olduğunu düşündüm.

Kral da yormuyor muydu ya? Cooldown süresi mi var yoksa sadece kral hakisinde? Ama bu da onu fazla güçlü yapar ya. Kral hakisi wikide 2 özellikte kullanılıyor diyor. Biri güçsüz piyonları bayıltıyor ikincisi de sürekli hakiyi dışarı salarak seni güçlendiriyor galiba. Her iki yönde de iradeyi müthiş bir şekilde harcamış olman gerekiyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kral hakisi'de silahlanmada sonuçta iradeden oluşmuyormu farklı güçler ama hepsi gücü aynı yerden çekiyor :P God Usopp Ödülü sanjiyi geçmesinde bellide olmaz :) ama luffy'nin ününü merak ediyorum ençok dof gerçekten yenildiyse son anda birşey çıkmazsa tabi :) ödülü baya yükselir bu arada luffy'nin 3.Schibuaki'si olucak dof sıradan geçiyor tüm schibukai'lere uğruyor. gerçi dof schibukailer arasında en tehlikelisiydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kral hakisi'de silahlanmada sonuçta iradeden oluşmuyormu farklı güçler ama hepsi gücü aynı yerden çekiyor [emoji14] God Usopp Ödülü sanjiyi geçmesinde bellide olmaz :) ama luffy'nin ününü merak ediyorum ençok dof gerçekten yenildiyse son anda birşey çıkmazsa tabi :) ödülü baya yükselir bu arada luffy'nin 3.Schibuaki'si olucak dof sıradan geçiyor tüm schibukai'lere uğruyor. gerçi dof schibukailer arasında en tehlikelisiydi.

Usopp'un Sanjiden daha büyük bir ödüle çıkmalı bence. Özünde Donquixote Ailesini yıkan kişi konumundaydı. En önemli işlerden birini de o yaptı ayrıca. Luffy'den sonra ben Usopp'un büyük miktarda ödül artışı alacağını düşünüyorum. Ayrıca güç bakımından en korkulası shichibukai mihawk bence ^^ Hatta tartışmaya açık bile olmamalı bu konu ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.