Jump to content

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

getsuga

Önerilen İletiler

korkulası dof bunu söylememin tarafı yaptığı kötülükler bu taraftan dof en korkuncu mihawk dövüşünü görmedik onda kral hakisi varmı bilmiyoruz shanksla dövüşmüş biri ayrıca şöyle bir düşüncem var iki kral hakisi çarpıştığında birbirlerini fazla etkilemez diye düşünüyorum ikisindede aynı güç var iradesi güçlü olan önde olur ama kral hakisi olmayan biri çarpışırsa hakisi nekadar güçlü olursa olsun yenemiceğini düşünüyorum sonuçta kral hakinin tüm gücü bilinmiyor kral olma potansiyeline sahip biri mihawk'da kral hakisi yoksa nekadar usta olsada kral hakisinden üstün olamıcağını düşünüyorum ama shanksla dövüşmüş daha önce dövüşlerin sonucunuda bilmiyoruz ve ikisi arkadaşlar büyüklerin savaşındada pek birşey göstermedi mihawk croco bile onla savaştı yani :) bana göre kral hakisini oda hep geride tutuyor ama en güçlü olarak gösteriyor bir yandanda neden ? hancock dof beyazsakal bunların doğru dürüst kral hakisi kullandığını görmedik beyazsakal savaşta sürekli haki kullanıyordu bu yüzden kral hakisi pek kullanamadı yada

extra onuda kullanıyordu haki türlerini kullanma şekli belirsiz nedense. teknik olarak mihawk üstün bana göre ama haki olarak dof üstün gibi geliyor.tabi mihawk'da k.hakisi yoksa :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 421
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

herkes tek tek yenerse çok sıradan olur demişsiniz de arabastada usopp mr. 2 'ya yenildi. arabastadaki olay zaten herkes dengiyle yada dengine yakınıyla dvüştüğü için kazanıldı. elbette hepsi yenecek

luffy salak olduğu için karşısına zeki düşman çıkınca böyle biraz oyalanıyor malesef. (bknz: crocodile,enel) rakibi köşeye sıkışıp dvüşmek zorunda kaldığında luffy'nin asıl gücünü görüyoruz. vs başlad

One piece de korsanların en büyük özelliği özgür ruhlu olmalarıdır.İstediklerini yaparlar ve one piece de şeytani karakter yok.Biri bir arc da kötü adam diye o tamamen kötü biri olcak gibi bir kaide y

ilerde bu haki türlerine iyi açıklık getirmeli belki d. anlamını öğrendigimizde söylenir sonuçta kral hakisi boşuna koyulmamış bu isim ve sadece seçilmiş kişilerde olan bir yetenek mihawkda olabilr ama zoroda çıkmayabilir bunca zaman uyandırmadı iki türü uyandırıp ustalaştı ama gerisi yok tayfada tek kral hakisi yapabilir oda sonuçta küçük ama güçlü bir tayfa chinjo ile dövüşünde yumruklar çarpınca etrafındakiler bayılıyordu kral hakisi kullanıyorlardı ama bir yandanda silahlanmada vardı kral hakisini birleştirebiliyorsun ama ne tür etkileri var bilmiyoruz okadar bölüm geçti hala sırlar dolu :) gerçi ayda bir ara verip haftada 15 sayfa verirse çoook uzun sürcek bu cevaplar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

size bir soru. naminin lakabı hırsız kedi ama en son kimi soyduğunu hatırlıyo musunuz? yanlış hatırlamıyorsam naminin en son ki başarılı soygunu luffy ile ilk tanıştıkları zaman buggy'den çaldığı 10 milyon. onun dışında visky tepesinde biraz para aradı ondan sonra bir daha yok sıfır. ne jaya'da nede sabondy de hiç uğraşmadı bile. sabondy de 200 milyon vardı gerçi triller barktan ama jaya da ben bi 50 milyon falan toplamasını beklerdim o kadar korsanın içinde fakir fakir dolaşırken.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında luffy yüzünden ne çalarsa kaptırıyor :) en son balık adam adasındaki altınları alcaktı ama bigmom'a gitti gerçi onuda istemişti o lakabıda denizciler koydu sanırsam ama adam akıllı kendi köyünü soymuştu gemiye atlarken 50 kişiyi birden soyuyor çok saçma ve birde arlong için çaldığı altınları bırakıyordu karşılığında yani kısaca arlong için yaptığı hırsızlıklardan başka bir hırsızlıgı yok ablamızın :P aslında büyüt tayfayı gemiyide moby dick gibi birşey yap ama yok luffy arkadaşa önem veren kişilerden başka kimseyi almaz gücünede bakmaz bkz: usopp ne işi var onun tayfada :D :D en azından eskisi gibi sürekli korkmuyor veya çokda zayıf değil denizin cesur savaşcısı xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bitti bitecek az kaldı aşılmaz görünen tepeyi(dof) aştılar şimdi tepeden aşağıya inmek kaldı. şairenede yazarım :D bu hafta da sanjiler gözükmezse ben sonraki arcın onları kurtarma olacağını düşünücem artık. 1. 5 sene den fazla oldu sanjileri görmeyeli arkadaş. 730'da gördük en son 03.12.2013 o manganın yayınlanma tarihi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oh! Sonunda ya. Ne bitmez tükenmez arcmış... İyiden iyiye uzatılmıştı bu arc. Bakalım daha birileri ortaya çıkacak mı... Bence artık çıkmamalı ve 3 bölüm sonra tayfa tekrar açılmalı denize. Bir süre şehir içi zımbırtılar falan girer işe Sabo Luffy buluşmaları flashbackler derken geçer zaten 3 bölüm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asıl soru dof ailesine ne olacak, denizciler ne yapmaya karakr verecekler sabo nerde? 

denizciler şuan atak yaparlarsa iş kötü söyliyim herkes yorgun amirali durdurursa bi sabo durdurur. luffy baygın law bitkin diğer herkes desen ağı durdurmaya çalışmaktan baya yorgun düşmüş durumda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.