Jump to content

Herkese İzmir'den merhaba.

GNSpower

Önerilen İletiler

Hoş geldiniz.

Bugün sizi bir chatango'da sağlam bir "anime" önerisi isterken görmüştüm  :lol:

(Chatango'daki adın Gbpower değilse bilemem tabi)

Hoşbulduk, teşekkür ederim.

Chatango nedir henüz bilmiyorum, lakin forumun bir uygulaması ya da unsuruysa ve ben forumu kurcalarken yanlış bir yerine bastıysam orada varlık göstermiş olabilirim. ((:  Ha ama bahsi geçen nick Gbpower ise yok o ben değilimdir, platformlarda yalnızca GNSpower nickini kullanıyorum. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşbulduk ortak hobi sahibi dostlarım. (:   Sanırım burada keşfedilecek birkaç yüz bin başlık ve içerik var. Aa nasıl diyov Japonlaa, itadakimasu. ((:

Dostlarım elimde şu an resimde gördüğünüz animeler mevcut. Bunların içinde olmayan tüm anime önerileriniz benim için çok kıymetli olacaktır. (:  

Teşekkür ederim, hoşbulduk. Şimdiden hoş sohbet insanlar sayesinde güzel vakit geçirmeye başladım bile. Anime gibi çok keyif aldığım bir konuda aynı eğlence anlayışına sahip insanlarla aynı platformda

• Forum Admin

Hoşbulduk, teşekkür ederim.

Chatango nedir henüz bilmiyorum, lakin forumun bir uygulaması ya da unsuruysa ve ben forumu kurcalarken yanlış bir yerine bastıysam orada varlık göstermiş olabilirim. ((:  Ha ama bahsi geçen nick Gbpower ise yok o ben değilimdir, platformlarda yalnızca GNSpower nickini kullanıyorum. (:

Chatango sitemizde kullandığımız chat :) http://turkanime.chatango.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.

Teşekkür ederim, hoşbulduk. Şimdiden hoş sohbet insanlar sayesinde güzel vakit geçirmeye başladım bile. Anime gibi çok keyif aldığım bir konuda aynı eğlence anlayışına sahip insanlarla aynı platformda bulunmak başlı başına büyük memnuniyet benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.