Jump to content

mert24214

Kayıtlı Üye
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

mert24214 last won the day on January 17 2014

mert24214 had the most liked content!

About mert24214

 • Birthday 08/11/1989

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  Bolu

Recent Profile Visitors

1661 profile views

mert24214's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

124

Reputation

 1. Hoşgeldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 2. Geç oldu ama hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 3. Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 4. Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 5. Bu radyoda ve yazıda ,adı ve emeği geçen herkese teşekkürler , Konuyu açtığı ,bilgilendirmesi ve paylaşımı için "Slowtime'a" ayrıca teşekkür ederim... Gerçekten güzel bir site olmuş... Bu sayede ,"Türkiye'de ki" anime sektörü biraz daha ilerledi veya umarım ilerler... Boş zamanlarımda bakacağım ,tekrar teşekkürler.
 6. Bu dergide ve yazıda ,adı ve emeği geçen herkese teşekkürler , Bilgilendirmesi için "Halil Karahan'a" ayrıca teşekkürler... İlk dergiyi ,siz paylaştıktan kısa süre sonra okumuştum ,gayet güzeldi... Umarım ,bu da güzel olur... Şimdiden ,dergide adı ve emeği geçen herkese kolay gelsin ve teşekkürler. Not: İlk dergiyi ve bu dergiyi ,resimler halinde indirebilmek için link koyarsanız sevinirim.
 7. Evet ,o yorumları görmüştüm ve haklısınız ,böyle bir durumda bırakmanız normal... Genede ,şimdiye kadarki ,tüm çevirileriniz ve uğraşlarınız için teşekkürler.
 8. Projelerinizi özellikle takip etmiyorum ,izlemişsem bile hatırlamıyorum ama keşke bırakmasaydınız... Çoğu kişi konuşur ,şikayet eder ama şikayet ettiklerini dahi yapamazlar ,herkes hata bulur ama düzeltmeye çalışmazlar... Zaten ,Türkiyede uğraşan azdı ama kısaca ,iyi kötü tüm çevirileriniz teşekkürler ,umarım bir gün çeviri işine devam edersiniz.
 9. Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin... Tezkeren için ,hayırlı olsun.
 10. Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 11. Hoşgeldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin... Genellikle ben yardım isterim ama yardım edebileceğim bir şey olursa ,yardım etmeye çalışırım.
 12. 2014 İlkbahar anime listesi yayınlanmıştır. İlkbahar sezonu da dolu dolu ve oldukça güzel geçecek gibi görünüyor. Yeni yılın ilk anime listesi umarım benim gibi ,herkesi memnun etmiştir. -2014 İlkbahar Sezonu Animeleri: ________________________________________________________________________________ Kaynak: Neregate.com: http://neregate.com/blog/2014/01/15/spring-2014-anime/
 13. İmzan aşırı büyük olduğu için ,aşağıda o resmin küçük boyutlarını verdim ,bunlardan birini kullanırsan iyi olur; Boyut > 600x222: Boyut > 540x200: Not: Farkındayım ,normalde daha küçük(400x200) olması gerekiyordu ama daha küçük olsaydı resim fazla ince olurdu.
 14. Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
 15. Teşekkürler ama çoğu zaman ,bunu söyleme ihtiyacı duyuyorum; Bu tanıtımı ,ben yapmışım gibi yazmışsın ama tanıtımın altında da yazdığım gibi, tanıtım "AnimeFantastica'dan" alıntıdır.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.