Jump to content

mert24214

Üyeler
  • İçerik sayısı

235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

mert24214 kullanıcısının son zaferi 17 Ocak 2014

mert24214 en beğenilen içeriğe sahiptir

mert24214 hakkında

• Doğum günü 08/11/1989

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2244 profil görütülenme

mert24214 üyemizin başarıları

1. mert24214

Selam

Hoşgeldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
  2. mert24214

Merhaba Arkadaşlar.

Geç oldu ama hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
  3. mert24214

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin.
  4. mert24214

Herkese İzmir'den merhaba.

5. mert24214

Otakuların Radyosu

Bu radyoda ve yazıda ,adı ve emeği geçen herkese teşekkürler , Konuyu açtığı ,bilgilendirmesi ve paylaşımı için "Slowtime'a" ayrıca teşekkür ederim... Gerçekten güzel bir site olmuş... Bu sayede ,"Türkiye'de ki" anime sektörü biraz daha ilerledi veya umarım ilerler... Boş zamanlarımda bakacağım ,tekrar teşekkürler.
  6. mert24214

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Bu dergide ve yazıda ,adı ve emeği geçen herkese teşekkürler , Bilgilendirmesi için "Halil Karahan'a" ayrıca teşekkürler... İlk dergiyi ,siz paylaştıktan kısa süre sonra okumuştum ,gayet güzeldi... Umarım ,bu da güzel olur... Şimdiden ,dergide adı ve emeği geçen herkese kolay gelsin ve teşekkürler. Not: İlk dergiyi ve bu dergiyi ,resimler halinde indirebilmek için link koyarsanız sevinirim.
  7. mert24214

Hikigaya Fansub

Evet ,o yorumları görmüştüm ve haklısınız ,böyle bir durumda bırakmanız normal... Genede ,şimdiye kadarki ,tüm çevirileriniz ve uğraşlarınız için teşekkürler.
  8. mert24214

Hikigaya Fansub

Projelerinizi özellikle takip etmiyorum ,izlemişsem bile hatırlamıyorum ama keşke bırakmasaydınız... Çoğu kişi konuşur ,şikayet eder ama şikayet ettiklerini dahi yapamazlar ,herkes hata bulur ama düzeltmeye çalışmazlar... Zaten ,Türkiyede uğraşan azdı ama kısaca ,iyi kötü tüm çevirileriniz teşekkürler ,umarım bir gün çeviri işine devam edersiniz.
  9. mert24214

Namaste !..

Hoş geldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin... Tezkeren için ,hayırlı olsun.
  10. mert24214

Slàinte mhath!

11. mert24214

meraba o.o

Hoşgeldin ,umarım forumda iyi vakit geçirirsin... Genellikle ben yardım isterim ama yardım edebileceğim bir şey olursa ,yardım etmeye çalışırım.
  12. 2014 İlkbahar anime listesi yayınlanmıştır. İlkbahar sezonu da dolu dolu ve oldukça güzel geçecek gibi görünüyor. Yeni yılın ilk anime listesi umarım benim gibi ,herkesi memnun etmiştir. -2014 İlkbahar Sezonu Animeleri: ________________________________________________________________________________ Kaynak: Neregate.com: http://neregate.com/blog/2014/01/15/spring-2014-anime/
  13. mert24214

Merhabalar.

İmzan aşırı büyük olduğu için ,aşağıda o resmin küçük boyutlarını verdim ,bunlardan birini kullanırsan iyi olur; Boyut > 600x222: Boyut > 540x200: Not: Farkındayım ,normalde daha küçük(400x200) olması gerekiyordu ama daha küçük olsaydı resim fazla ince olurdu.
  14. mert24214

Merhabalar.

15. mert24214

Nisekoi

Teşekkürler ama çoğu zaman ,bunu söyleme ihtiyacı duyuyorum; Bu tanıtımı ,ben yapmışım gibi yazmışsın ama tanıtımın altında da yazdığım gibi, tanıtım "AnimeFantastica'dan" alıntıdır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.