Jump to content

Herkese İzmir'den merhaba.

GNSpower

Önerilen İletiler

İsmim Doğan, İzmir'de yaşamaktayım. Gençliğimde televizyonlarda izleyip çok eğlendiğim animeleri saymazsak 2006'dan beri sürekli anlamda anime takip ediyor ve arşivliyorum. Şimdilik 196 serilik bir arşivim var ama bunun daha başlangıç olduğunu ve ufak sayılacağına eminim. Anime gibi ülkemizde hakkıyla bilindiğini ve takdir edildiğini pek düşünmediğim bir konuda böyle bir forumda bulunmak büyük bir keyif.

İzmir'de ya da İstanbul'da olup arşiv değiş tokuşundan bulunmak isteyenlere de her zaman kapım açıktır. (:

Forumu kuran ve paylaşımlarıyla destekleyen herkese teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşbulduk ortak hobi sahibi dostlarım. (:   Sanırım burada keşfedilecek birkaç yüz bin başlık ve içerik var. Aa nasıl diyov Japonlaa, itadakimasu. ((:

Dostlarım elimde şu an resimde gördüğünüz animeler mevcut. Bunların içinde olmayan tüm anime önerileriniz benim için çok kıymetli olacaktır. (:  

Teşekkür ederim, hoşbulduk. Şimdiden hoş sohbet insanlar sayesinde güzel vakit geçirmeye başladım bile. Anime gibi çok keyif aldığım bir konuda aynı eğlence anlayışına sahip insanlarla aynı platformda

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.