Jump to content

Konnichi wa ^.^

_phantom_

Önerilen İletiler

Herkese merhaba ben Reyhan. 15 yaşındayım lise 1'im =)) Mersin'de yaşıyorum. 4 yıldır anime seyrediyorum ve ilk animem Vampir Knight. Doğru söylemek gerekirse uzun zamandır zaten animeleri türkanime tv den izliyordum ve forumu yeni fark ettim  ^_^ Umarım iyi vakit geçiririm Tekrardan herkese merhaba =)

forumu yeni mi fark ettin :O  çok ilginç :D neyse efendim ben ayhan 16 yaşındayım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgelmişsin :D Benim ilk animem High school dxd'idi :D

Hoşgeldin bende foruma canı isteyince girenlerdenim o yüzden beni pek sıklıkla göremen, neyse senin konunu güncelde görünce bi hoşgeldin diyim dedim ;) Bizim forumda iyi vakit geçireceğinden eminim neyse sayanora ^_^

Bu arada bende forumu türkanime'yi öğrendikten 1yıl sonra farkettim bu yüzden sadece geç farkeden sen değilsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin bende foruma canı isteyince girenlerdenim o yüzden beni pek sıklıkla göremen, neyse senin konunu güncelde görünce bi hoşgeldin diyim dedim ;) Bizim forumda iyi vakit geçireceğinden eminim neyse sayanora ^_^

Bu arada bende forumu türkanime'yi öğrendikten 1yıl sonra farkettim bu yüzden sadece geç farkeden sen değilsin :D

Hoşbulduk ^.^ Yalnız olmadığıma sevindimm  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.