Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

bende üye olmalıyım bu gruba :)) ilk izlediğim yaoi  tabi ki junjou romantica :D en son love stage diye yaoi manga okudum.yalnız uyarayım love stage de sevimli ama bence +18 lik :)) 

Hoş geldin.  :lol: Sitedeki bütün yaoileri izledim ama manga okumadım hiç. :ph34r:  Manga konusunda yeniyim. Serileri keşfediyorum sadece bu aralar. Onlara da bir gün sıra gelecek. :wub:  :D 

AMV:

Yaoi anime top 2 listesi:

1. sırada: (Sonu :ph34r: )

2. (Bunu kulübe bırakıyorum. :mellow: )

Şaka bir yana bir ara kulüpte yaoi ve shounen-ai ler için en iyi anime listesi yapılabilir aslında. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şundan 4-5 ay önce olsa beni de alın derdim fakat artık izlemeyi bıraktım. Eskisi gibi de sevmiyorum. Ancak konuyu gizli gizli takip ediyorum, haha.  :lol: Benim eskiden izleme sebebim saçma sapan KızxErkek aşk animelerini izleyip, sıkılıyor ve hiç beğenmiyorum. Ciddiyet yok yada kızlar çok gıcık. Yada aşkları hiç sürmücekmiş gibi yada çok saflardı...

Bende Yaoi animelerin konularına bakınca ciddi bir aşk yaşadıklarını anladım. karakterlerinde yaşı büyük oluyor ve okul animeleri de değildi (Okul animelerinden hiç hoşlanmam). Büyük yaşa hitap ediyor diye izledim fakat içlerinden Kirepapa ve Loveless en iyisiydi. Hatta en muhteşemi. Diğerlerini izleyipte sıkılınca, bıraktım. Çünkü sevmem pek. Yalnız hala ve hala Kurama x Hiei hayranıyım :wub:  (Yu Yu Hakusho) Ve onlarla ilgili bir kaç resim saklıyorum  :D

Yuride izledim fakat yanlış seçim yaptığım için izlemeye hiç devam edemedim. Josei türünü keşfedince artık ona başladım ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.