Jump to content

Merhaba forum halkı!! +.+

Yumchi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl

Uyarı birinci bölümden bağımlılık yapar  :D

Dediğin gibi yaptı... Cidden çok iyi bir bilim-kurgu... teşekkür ederim ^-^ 

hoş geldin :D

Hoş buldumm :D

Hos geldin Damla. :D Bagimlilik yapip yapmamasi senin kaynasip kaynasmamana bagli biraz. Hep birlikte senin forum adaptasyonunu bekleyip gorecegiz. :D

Hoş buldum :D evet genelde foruma alışmam uzun sürer benim XD hadi bakalım... :D

Hoşgeldin. eee ne demiş atalarımız damlaya damlaya göl olur. 

Hoş buldum ^-^ günün anlam ve önemi :D

Hoş geldin, ben de erdem. :D

Hoş buldum ,tanıştığıma memnun oldum Erdem ^-^

Hoşgeldin Amigo-san rastgale tanışalım kaynalaşalım kısmına rus ruleti attım ve şanslı yeni üyelerden birisin :D kısacası kafama göre yazıyorum genelde şu tanışma bölmüne bu sefer sana denk geldik...

Hoş buldum :D şanslı günümdeyim sanırım   :ahaaah-onion-head-emoticon:

merhaba hoşgeldin mukaddes bende :D

Merhaba :D tanıştığıma memnun oldum Mukaddes ^-^ 

Hoşgeldin damla iyi vakit geçirmen dileklerimle bende yunus memnun oldum bu arada

Hoş buldum :D ben de memnun oldum ^-^

Aramıza hoş geldin :)

Hoş buldum :D

Hoşgeldin. :) Anime olarak Angel beats ve bilmiyorum sever misin Midori no hibi'yi öneririm. İkincisi ilk izlediğim Anime'dir bu arada. :)

Hoş buldum :D Angel beats geçen ay izlemiştim, midori no hibi yeni duyuyorum.İzlerim, önerin için çok teşekkürler ^-^

Hoşgeldin :)

Hoş buldum ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin ben de Ceren.Romantik komedi istiyorsan Kaichuu Wa Maid Sama!yı izleyebilirsin kendisi bu türde çok ünlüdür. :)

Hoş buldum Ceren ^-^  Üç veya dört bölümünü izlemiştim ama sonraya bıraktım bir ara bakarım teşekkürler :D

Hoşgeldin Damla  :hi-onion-head-emoticon:   Komedi olarak beelzebub izleyebilirsin =)

Hoş buldum :D resimlerini görmüştüm sanırım bakacağım teşekkürler :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor....  Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh  :embarrassed3-onion-head-emotico

Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım !  :cheer3-onion-head-emoticon:

H.geldin Damla sende  benim gibi romantik komedi seviyorsun ne güzel gerçekten bu sitede çok güzel animeler var skep beat  uta prince sama Special A Vampir Knight  vb. çok güzel anime serileri var sayarsam çook uzun olur bunlar favorilerden tabi ayrıca eski bir anie sever olarak bu animeler çok güzel tavsiye ederim bende :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

H.geldin Damla sende  benim gibi romantik komedi seviyorsun ne güzel gerçekten bu sitede çok güzel animeler var skep beat  uta prince sama Special A Vampir Knight  vb. çok güzel anime serileri var sayarsam çook uzun olur bunlar favorilerden tabi ayrıca eski bir anie sever olarak bu animeler çok güzel tavsiye ederim bende :D  :D

Hoş buldum :D teşekkürler bakacağıım *-* ^^ 

Bilim kurgu benden sorulur  :P Aslında izlediğim tek bilim kurgu animesidir  :mellow:

Hahaha olsun yine de teşekkürler :D

Hosgeldin damla.

Hoş buldum ^-^

Hoş geldin Damla. Bende Maria. Umarın birlikte iyi vakit geçiririz.  ;)

Hoş buldum Maria ^-^ umarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.