Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

seride en güçlü ejderhalardı sadece zerefin gücü bilinmiyordu ama oda sonuçta bir insan lanetlenmiş bir insan anlaşılan sonuç dragon slayerlere çıkıyor herzamanki gibi :D zeref boşuna natsuya güvenmiyor şeytan,ejderha,insan karışımı birşey natsu yakında tanrı gücü elde ederse mükemmel varlık olur :) zerefin en büyük gücü ölmemesi laneti zaten lanet'dende başka yetenekleri var onlarıda saymaya gerek yok ama en büyük gücü ölümsüzlük

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En büyük gücünün ölümsüzlük olduğunu düşünmüyorum bunun ölümsüzlüğü yalnızca sonsuz gençlik en büyük gücü ayak bastığı yerde ot bitmemesi (Ölüm büyüsü) Adam Tanrı'nın büyüsünü kullanıyor. karşısında Sıradan Ejderlerin falan duracağını düşünmüyorum END ejderha avcısı değildi ama Ejderden daha güçlüydü Zeref de Dünyadaki tüm insanlardan daha güçlü İgneel o haliyle Acnologia'nın bir kolunu aldı tam yaşasaydı keserdi bence Acnologia'yı Zeref'in, END'in gücü de o aralarda bir yerlerde olmalı.

Zeref> bütün İnsanlık

Zeref=Acnologia 

Acnologia>Ejderler

END>Ejderler

END=Acnologia

END>Zeref => End>Acnologia>Zeref>İnsanlık diye gider bu tablo (çok saçma oldu ama boşkoy)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En büyük gücünün ölümsüzlük olduğunu düşünmüyorum bunun ölümsüzlüğü yalnızca sonsuz gençlik en büyük gücü ayak bastığı yerde ot bitmemesi (Ölüm büyüsü) Adam Tanrı'nın büyüsünü kullanıyor. karşısında Sıradan Ejderlerin falan duracağını düşünmüyorum END ejderha avcısı değildi ama Ejderden daha güçlüydü Zeref de Dünyadaki tüm insanlardan daha güçlü İgneel o haliyle Acnologia'nın bir kolunu aldı tam yaşasaydı keserdi bence Acnologia'yı Zeref'in, END'in gücü de o aralarda bir yerlerde olmalı.

Zeref> bütün İnsanlık

Zeref=Acnologia 

Acnologia>Ejderler

END>Ejderler

END=Acnologia

END>Zeref => End>Acnologia>Zeref>İnsanlık diye gider bu tablo (çok saçma oldu ama boşkoy)

Beynim koşarak uzaklaşır fdgsfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeref bunun için natsunun güçlenmesini istiyor ölmek :) zaten natsunun gücü duyguların alevi duygularına karşılık gücü artıyor bunu birçok kez gördük bana göre nedense natsu mükkemmel varlık olucak böyle diyorum ama tanrı olcak demiyorum zaten insan olarak doğdu ve küçük yaşta'da ölmesi ve zerefin diriltmesi bu garip neyse ardından insan bedeninde şeytan olarak diriliyor igneel ile dövüşüyor zamanla noluyorsa igneel ile anlaşma yaparak slayer oluyor şeytan gücü mühürleniyor igneel ile zeref arasında anlaşma var diye düşünüyorum ve neden başkası değilde zeref kardeşine böyle bir yük bindiriyor natsuda özel olan başka birşeyde var bence yoksa sadece zerefin kardeşi olmasımı özel yoksa mükemmel etherious olarak yaratıldığı içinmi, zaten slayer olarak gücü müthiş ve dahada artcaktır birde e.n.d olarak uyanırsa nolur bilinmez ve şeytan halinin'de gücü ateş olması garip umarım hiro e.n.d farklı biri yapmaz iki kişilik felan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsunun zerefi öldürmesi saçmalık olmaz ki anshdbdhdj

Natsu zerefi öldüremez sadece yener bence :) Ben Fairy Tail büyücülerinin birisini öldürdüğünü hatırlamıyorum en kötü düşmanlarını bile sadece tarumar etti benim bilmediğim ya da hatırlamadığım bi öldürme olayı varsa bilgilendirin beni :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olabilir de olmayabilir de zerefi öldürebilecek tek varlık END yani bu belli bi gerçek oldu başka bişeyin zerefi öldürmesi saçmalık olurdu natsuyu kurtarmak için kendini feda etmesi seçeneği bence olanaksız gerçeği öğrendiği zaman duygusal bi çöküntü yaşayıp END olabilir ve zerefi öldürebilir natsu olarak değil END olarak zira natsunun bi cana kastedecek yapıda bi insan olmadığını düşünüyorum. Natsu olarak zerefi öldürmeyeğinden adım gibi eminim belki Ancselam'ın öfkesini kaldıracak bi durum yaratabilir belki yiyebilir de bunu da beklerim ben :) böylelikle zeref de ölümsüzlükten kurtulup yeniden Tenroujima'da ölümü bekleyebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.