Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Ha onlar hemen akşamına veriyorlar beta sürümünden siteye girebilirsin ya ben sana atıyım linkini 

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail burdan başka hiçbi sitede o hızla çevrilmez manga o yüzden bu sitenin boşluğu dolmaz :D

Tesekkürler..evet bencede cok hizlilar....bende bakindim belki onlar gibi hizli ceviren vardir diye ama bulamadim bu yüzden sorma ihtiyaci hissettim ingilizce olarak her ne kadar takip etmeye calissam da türkcesini okumak her zaman daha keyif verici... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bu layla kötü çıksa çok süper olmaz mı ya  :whistling:

bence hic güzel olmaz....Sonucta o Lucy'nin hayran oldugu ve cok sevdigi annesi....böyle bir sey olursa Lucy kendini toparlayamaz....Ayrica bu haftaki bölüm cok kisaydi tam anlamiyla hayal kirikligi yasadim...Keske daha uzun bir bölüm olsaydi... :(

aquariuos süper bir giris yapti ve brandishe üzüldüm...cok aci cekiyor kiz yazik....Lucy onu karanlik taraftaan kurtarir insallah tabi aquariuos'un estegiyle...Araya bir seyler daha girmezse haftaya layla'nin hikayesinin bir bölümünü ögrenebilecegiz...Aquariuos bazi gercekleri anlatacak gibiydi bölüm finalinde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Brandishi hatırlatma ya :( ben orda olucaktım var ya peeeeh  :smile_artiz: bebem senelerdir acı çekiyormuş meğersem  :dying-onion-head-emoticon:

Lucy ölsün brandish foreva  :head1: 

Brandish icin Lucy'i harcama kizin bir sucu yok...bence Lucy ona yardim edecek zaten ona yardim edebilecek tek kisi o...bana bu olaylardan sonra iyi anlasacaklarmis gibi geliyor...Lucy'nin iyilik melegi tarafini uyandirdi kiz cünkü  :D  bir tek Lucy kurtarir onu...zaten alvarezdeki diger büyücülerde ellerinde olsalar birbirlerini bir kasik suda bogarlar...Brandishin karakterine uygun bir yer degil orasi...Fairy Tail'e gelsin bence o kiz... :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ehem ehem şurda en kaldıramadığım şey "geberse de kurtulsak " lafıdır :D Lütfen jdkdndjd. Ki bence Lucy neredeyse tüm shounen heroinelerinden daha başarılı ve uselless değil. Sadece biraz fazla saf o da her seride var

Bölüme geçecek olursam

-Aquarius niye gittin niye geldin oldu hiç beğenmedim cık cık cık

-Lucy çok safsın gerçekten

-Brandish den daha havalı bir geçmiş isterdim fazla sönük

-Kagura vs Dimaria umarım fanserivisi adeti olmaz yada Erza savaşa gelmez - o kadını mümkün olabildiğince vslerden uzak tutsalar memnun olurum oluruz

-Ne Laylaymışşş ki bence Layla değilde eclipse projesinin gerçekleşmesi için Zeref öldürmüş de olabilir

Ayrıca Brandish 'in intikamını neden Lucy den alıyor. Annesinin ölüm nedeni Lucy değil Layla. Lucy 'yi öldürmeye çalışması intikam olarak ona birşey kazandırmazki. Bu yüzden kanımca Layla yaşıyor olabilir. Ya 12 spriggan dan biri (Ki açıklanmamış iki spriggan daha var ve bir tanesi kadın umarım layladır ve bence diğer taraftan olması işi daha eğlenceli yapar.) ya da Alverez de yaşıyor olabilir. Tabikide yaşıyorsa yaşamıyorsa Brandish'in intikam nedeni çok mantıksız

Haftaya ki bölüm umarım full flashback olur Layla ile ilgili azcık konuştuğunu göreyim şu kadının kafamda seiyuu bile seçtim yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lucy ladar aptal şapşal ve şapdal :P bir karakter yok ya bu nedir her gelene eywallah çekiyor bir geberse de kurtulsak

Deme öyle ya tamam biraz saftirik bir kiz ama icinde kötülük yok....Lucy serinin en renkli karakterlerinden...Acisini da sevincini de dibine kadar yasiyor....Saskinligi ve hareketleri sayesindeki komikliginden bahsetmiyorum bile...Ölmesin yazik kiza :(  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.mangatown.com/manga/fairy_tail/v38/c468/11.html

Bölüm geldi  :P

Ben demiştim demeye bayılıyorum çünkü ben demiştim Anna Heartfilia 'diye .

Ayrıca Yıldız Ruhu Büyücülüğünün en yüksek seviyelerine gelmiş , hemde seksi  :whistling: Lucy 'yi böyle görebilirmiyiz acaba ?

Brandish bu bölümle Lucy'nin haremine katılmış oldu . Tebrikler !! LucyxBrandish best ship

Layla da tek başına anahtarlar olmadan Eclipse Kapısını açmış , bunlar bayağı iyi ya ölümünün nedeni de bu 

Ayrıca Natsu'ya ne oldu pek anlamadım ? Acaba Lucy'ler Yıldız hafizasındayken zaman mı geçti ve Natsu bir spriggan ile savaşıp kaybetti mi acaba , yoksa bir anda mı oldu nasıl oldu 

Arıca Aquarius 'un bakışlarından olayı bildiği çok belliydi 

Haftayaki bölüm Benden ne istersin gibi birşey herhalde , ne olur anlamadım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://www.mangatown.com/manga/fairy_tail/v38/c468/11.html

Bölüm geldi  :P

Ben demiştim demeye bayılıyorum çünkü ben demiştim Anna Heartfilia 'diye .

Ayrıca Yıldız Ruhu Büyücülüğünün en yüksek seviyelerine gelmiş , hemde seksi  :whistling: Lucy 'yi böyle görebilirmiyiz acaba ?

Brandish bu bölümle Lucy'nin haremine katılmış oldu . Tebrikler !! LucyxBrandish best ship

Layla da tek başına anahtarlar olmadan Eclipse Kapısını açmış , bunlar bayağı iyi ya ölümünün nedeni de bu 

Ayrıca Natsu'ya ne oldu pek anlamadım ? Acaba Lucy'ler Yıldız hafizasındayken zaman mı geçti ve Natsu bir spriggan ile savaşıp kaybetti mi acaba , yoksa bir anda mı oldu nasıl oldu 

Arıca Aquarius 'un bakışlarından olayı bildiği çok belliydi 

Haftayaki bölüm Benden ne istersin gibi birşey herhalde , ne olur anlamadım 

ya simdi Aquarius tamamen döndü mü? yoksa bir sadece bir an icinmiydi? Eger bir an icinse bile tekrar Lucy'e geri dönme sansi varmi? Ayrica Benim tahminim Zeref E.N.D'nin kitabina bir sey yapti...Natsu da ondan etkilendi yoksa Happy kendini böyle yirtmaz diye düsünüyorum ama görecegiz...dedigin gibi aquarius'un bakisi bakis degildi....neler oldugunu biliyor gibiydi....Eeee ne demisler yildizlar herseyi bilir... ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya simdi Aquarius tamamen döndü mü? yoksa bir sadece bir an icinmiydi? Eger bir an icinse bile tekrar Lucy'e geri dönme sansi varmi? Ayrica Benim tahminim Zeref E.N.D'nin kitabina bir sey yapti...Natsu da ondan etkilendi yoksa Happy kendini böyle yirtmaz diye düsünüyorum ama görecegiz...dedigin gibi aquarius'un bakisi bakis degildi....neler oldugunu biliyor gibiydi....Eeee ne demisler yildizlar herseyi bilir... ;)

Anahtar başka yerde kayıpmış, büyük ihtimalle başka birinin eline geçer ya da Mashima konuyu uzatmamak için Lucye verir ama Tartoros arcındaki bu kadar bizi ağlattı/üzdüler ama dönüşü basit oldu bu demek oluyor ki ;

MASHİMA TROLL AGAIN

Natsu konusunu anlamadım diğer bölümü hiç anlamadım açıkçası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim kafami hala Aquarius'un sözleri karistiriyor...O Brandish'e Lucy benim sahibim demisti...Anahtari baska bir yerde yeniden dogmussa eger nasil hala Lucy onun sahibi oluyor...Anahtarin yeni bir sahibi olmasi gerekmiyor mu?...Ama yeni bir sahibi olmasa da eger yeni bir anahtar dogmussa bu artik Lucy onun sahibi degil demektir....Aquarius'un anahtarini yeni bir yildiz ruhu büyücüsü bulana kadar kimse onun sahibi degil...yani su anda bir sahibi yok...Bu durumda neden hala "Lucy benim sahibim" diyebiliyor... Beynim eror verdi yine...Ayrica Happy ortaya atilmadan önce Aquarius ne diyecekti?...Gelecege gönderilen ejder avcilarinin kimliklerini mi söyleyecekti? yoksa Natsu'nun E.N.D oldugunu biliyordu da onu mu söyleyecekti?...Ama burda karisik bir seyler var eger Aquarius Natsu'nun kimligini biliyorsa bu digerleri de biliyor demektir buna Loki ve ruh krali da dahil...Bu durumda Natsu'nun bir seytan oldugunu bile bile  yildiz ruh dünyasina gelmesine nasil izin verdiler?....Her ne kadar E.N.D mühürlü olsada sonucta icinde yasayan bir seytan veya kendisi bir seytan her türlü oraya girememesi gerekirdi...Böyle bir kural olasi gerekir...cünkü orasi sadece yildiz ruhlarina ait...ve Kralin bu kurali bozmayacagini ve kim olursa olsun bir seytani iceri almayacagini düsünüyorum...Sonucta Loki bile tek bir hatasi yüzünden ruh dünyasindan kovulmustu ve Lucy olmasaydi asla dönemezdi..Kral izin vermiyordu cünkü kurallar degistirelemez deyip duruyor adam...Bu yüzden belki de kimse Natsu'nun kimligini bilmiyordur diye düsünüyorum...Sonucta Natsu'nun E.N.D olmasinin yildiz ruh büyüsüyle bir ilgisi yok tamamen Zeref'in kara büyüsü ve eger ruhlar sadece kendi dünyalari ile alakali seyleri biliyorsa bunu da bilmemeleri gerekir....Ama yinede Aquarius'un finaldeki bakislar bana acaba mi dedirtiyor...  Off offf haftaya kadar zor sabrederim ben....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.