Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Dogru.... su an icin Lucy bir spriggan seviyesinde degil....En azindan gücünün bize gösterilen kadariyla....Ama biz zaten Lucy'nin daha cok p-up alacagini düsünüyoruz...Sonucta hikayenin ana karakteri Lucy, bu yüzden böyle düsünmemiz normal...Ayrica p-up aldiktan sonra Lucy ile vs görmedik hep arkadslariyla birlikte ortaligi yakip yiktilar...Yani Lucy'nin ne kadar güclendigini henüz bilmiyoruz...p-up almadan önce bile tartoros savasinda birden fazla seytana karsi savasmisti...Hatta büyü gücü yeterli gelseydi...ruh krali Natsularin el birligiyle zar zor yendigi Mard Geer'i tek basina yenebilirdi...Kiz ayni anda birden fazla seytan ile mücadele etmisti...Lucy'nin gercek gücünü göstermesi icin yalniz olmasi ve cok zor bir durumda kalmasi gerekiyor...Öteki türlü kiz savas moduna gecemiyor bir türlü.... biri gelir de beni kurtarir diye bekliyor...Bu da arkadaslarina ne kadar cok güvendigini gösteriyor zaten.... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E öleyim inkar etmem ki :O

Ama ben fanlığın arkasındaki somut gerçekleri görebiliyorum :D

Lucyi spriggan seviyesi görmen normal değil :D

İlk önce Lucy spriggan seviyesinde olduğunu bırak yanından bile geçmedim fark ettiysen Lucy'nin vs lerine hep bir takım arkadaşı aradım. Bu olunca spriggan seviyesinde mi görmüş oluyorum

Ayrıca HEROİNE tabiki p-up alıcak

Bir hedefinin olmasının karakter gelişimi için çok önemli olduğunu söyledim ki öyle bu şekilde kendi azmi ile p-up alıp güçlenebilir ama asla bunları derkwn SPRİGGAN seviyesinde görmedim karakteri

Keşke doğru okusaydın yav :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bah hele

Bulduğun takım arkadaşı da cana ydı yalnız :D ama neyse bi salak için tartışmaya girmeye gerek yok :D

Brandishi döveni döverim ^_^

Komiksin gerçekten co. 'nun ne demek olduğunu biliyor musun?

Co = herhangi biri demek

Brandish = Fanserivisi bunu da söyliyeyim odkdjdod komik çocuk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler gelmiş Ah bakmaz olaydım bakmanızı da önermiyorum da gene de bir koyayım spoiler verme isteği doğdu içimde :D bakıp bakmamak size kalmış

5MnYEA.png

NE MÜBAREK İNSANIM NE DESEM OLUYOR BEN DEMEMİŞMİYDİM-

acnologia reyiz bir üfkürür geberir diye #teamacnologiareyiz ayrıca diğer bölümün ismi savaşın sonu yibe mi time skip ya da acnologia reyiz çakıp herkes ölcek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NE MÜBAREK İNSANIM NE DESEM OLUYOR BEN DEMEMİŞMİYDİM-

acnologia reyiz bir üfkürür geberir diye #teamacnologiareyiz ayrıca diğer bölümün ismi savaşın sonu yibe mi time skip ya da acnologia reyiz çakıp herkes ölcek

Kafamda yine deli sorular olustu....

Nasil ya savasin sonu derken?...Yoksa rogue'un dedikleri mi gerceklesecek? Gelecekten gelen Rogue Acnologia'nin dünyaya 7 yil boyunca hükmettigini söylemisti...Acaba cidden de Acnologia savasi sonlandirip dünyaya mi hükmedecek? Yoksa dedigin gibi yine time skip mi olacak?....Ya da  Mashima sadece savasi sonlandirarak Lucy'e Aquarius'un anahtarini bulmasi ve güclenmesi icin ve  ayrica E.N.D ile ilgili gercekler ortaya cikip Natsu'nun durumunun bir sonuca baglanmasi icin onlara zaman mi kazandirmaya calisiyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.