Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bölümü türkçe okuyunca.. 

Aslında ne salakça bir bölüm olduğunu fark ettim 

YA AGUST ÖLDÜMÜ ŞİMDİ BUNEEEEEE 

NATSU NEDEN ZEREFİ BU KADAR HIZLI KABUL EDİYORRR

BU NASIL BÖLÜM 

MAASHİMA SIçIYON iyice seriye 

İYİ BARİ HAFTAYA DA LUCY "AAAA NE YAZIYO ACABAAA"  DİYE AÇSIN KİTABI

2/10

Edit:Bundan sonra sadece resimlere bakmayayım bari nscpğqçamdkd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkçe okuyunca Rahkeid'e daha bir üzüldüm. Natsu da adam falan değilmiş gözünün önünde adam öldürüyorlar mal mal seyrediyor. Zeref'e de bir yerinden kalk dedik gitti Rahkeid'i öldürdü oturaydın  yerinde de öldürmeyeydin onu

August'un aile olayı pek umrumda olmadı 2 bölümde böyle iz bırakacak bir olay değildi zaten

August'un böyle harcanmasına biraz üzülmedim desem yalan olur

August>>>Eilen>>>>Gildarts

Mavis'in ne yapacağını merak ettim şimdi Natsu vs Zeref'e de büyük bir beklenti içinde olmasam da bekliyorum

En güçlü kalkanları öldürdüler be gereksizleri sağ kaldı onlar da gözükmez daha

Ajeel,İnveel,Jacop,Dimaria, bir de Brandish kalmış yarısı gg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, lntegral yazdı:

Troll ya ciddi ciddi master yapmış trollükte alese felan girmiş

Şu mangada bak bu olacak dediğin bişeydende dönme be adam.Kesin konuşuyorsun 20 bölüm sonra olay cortluyo.Bak şu hikayeyide önceden yazdığın belli önceki sayılardan niye yapıyon bunu ya hasta mısın olm? Bazen 20 sayı bile beklemiyon juviayı gajeeli 2 bölüm sonra dirilttin.

Şu savaşlarla ilgili yaptığı hiçbi halt umrumda bile değil ama konuya da böyle s.çacaksa boşuna okumuşum bu mangayı.

Şu arcın başına gelen en güzel şey brandish.Başka neyi tutsan elinde kalıyor.Eğer efsane s.çarsa manga sonlara doğru bu arc yokmuş gibi davranıcam.

Elindeki hikayede başrolü kudretli bir şeytan yapıyorsun.Kesin kurallar koyuyorsun.Abisini ve acnologiayı öldürecek gücü veriyorsun hatta.Ama güç yok ortada 2 lafla cortladı.Ne güzel normal shounen klişelerinin ötesine geçecek hikaye kurmuştun ''bi yere kadar'' sürdü oda.

Çok doluyum ya.Mavisin planıda kesin lumenle ilgilidir natsuya ölüden bahşedilen gücü yeniden verecektir böylece zerefi öldürebilecektir bıdı bıdı bıdı.

Diğer bölüm en azından umut vaaediyor -.- Demon dragon.Lucy tırnakları bozulmasın diye kitabı yeni gelinin şey tuttuğu gibi tutunca kitap düşüyor ve açılıyordur ve şok şok şok!!! Yani olur bu ya bence hironun bakış açısıyla mantıklı hikaye

Bir günde bizim 1 yıldan beri gömdüğümüz seriyi bzden daha beter gömdün addadagafadads

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orda daha çok imalı konuştu gibi ya pek bir içten söylediğin düşünmüyorum ama finale doğru bir abi kardeş ağlayışı olacağı en başlardan belli gibi

Zeref vs Lonca olur diye düşünüyordum bun 1v1 çok saçma olacak Zeref'in tükürüğü ile boğması gerek Natsu'yu bari iyi bir dayak çekse de öyle yenilse

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mashima'nın 60.volume de yazdıkları...

Ya bu nedir? 

Tamam seviyorsun karakteri anlıyorum, ama sencede yetmedimi artık

ARTIK BU KADAR ERZA YETERLİ DEĞİLMİ 

Hala Erzanın nasıl en sevilen olduğunu düşünebiliyor? 

YA DAHA KENDİ DERGİLERİNDE HER SEFERİNDE NATSU BİRİNCİ OLUYOR ARKASINDAN GRAY VE LUCY GELİYOR 

YA NE YANİ ACNOLOGİA VS ERZA FALAN MI OLACAK :Ddddd:Ddd:;Ddd

Bu seri için son demlerim az kaldı gerçekten 

Cidden bırakıcam, yani haftayaki bölümler de böyle salakça olursa 2-3 ay olmam 

Daha ne katacaksın karaktere,bıktım Erzadan 

In this volume, the significant mystery about Dragon Slayers was revealed, did you enjoy it? Right after the reveal, some people were saying: "That's great setup!", the others "He came up with this plot recently, it's not fair" and others just "Hmph!". As for "coming up with plot recently" - if you by that mean, that some development wasn't decided even before 1st chapter, then almost every plot may be clasified as "recent made-up". One editor was saying "The story is a living thing". Different factors are included in it and it grows. There's no way, that full story can be decided from the very beginning, so with the story flows I will complement it little by little.

Irene being mother of Dragonslayers was decided before she appeared in manga. On the other hand, her connection with Erza wasn't set at all. That's why she and Acnologia couldn't talk about Dragon Slaying Magic during their confrontation, it because "her connection with Erza wasn't set yet". I should've been more careful with this one.

Speaking about "recent made-up", I remember I wrote it before, but almost everything related to Erza is recent made-up. When I introduced her into the story, her magic, relationships with Jellal and Natsu weren't decided yet. It was like starting the bus before all passengers are on board, but as if she was a proof of "The story is living thing", she showed her growth and became one of the most popular FT characters.

I'll definitely add some "recent made-ups" in the future chapters. Well, not showing it too much is also professionals' job.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

+

Netebare den çevirmişler 

Son Sayfa da Mashima bir volume daha en iyi şekilde çizmeye çalıştığını ve Alvarez Arc'ın son arc olduğunu yazmış 

Yani elleriyle güzel olabilecek bir seriyi yok etti 

End Dedik; Natsu ben insanım dedi (?Malmısın olm)

Agust intihar etti wawjpfşewşşslddüqş

Zeref 3-4 bölüme gg olur 

Acnologia 'nın karşısında malesef Erza(ölümcül) ve Wendy(velet gücü) var 

Üzgünüm dostum kaybedeceksin.... 

Ft Memory 's kapaklarının finali de 14 haftaya olur

Böyle salak bir şekilde finiş yapar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.