Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Seriyi okurken eziyet çekiyorum zaten:boring-crazy-rabbit-emoticon: bitse de kurtulsak :blush-crazy-rabbit-emoticon: 

Erza da bir şey hatırlamadığına göre o da kapıdan geçmiş olmalı avcılar kapıdan geçmenin yan etkisi olarak hafızalarında kayıplıklar meydana geliyordu Ayrıca, Erza'yı gelecekte doğurması zor Natsu'lardan çok küçük olmalıydı o zaman ayrıca bu ejder savaşlarının 7-8 ay gibi kısa sürede gerçekleştiğini gösterir ki bu savaşın bu kadar kısa süreceğini düşünmüyorum geçmiş çok muallakda bir 400 yıl öncesi var ama kaç yıl sürmüş bu yıl belli değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

On 13.12.2016 at 14:14, Siy4hDranza yazdı:

Seriyi okurken eziyet çekiyorum zaten:boring-crazy-rabbit-emoticon: bitse de kurtulsak :blush-crazy-rabbit-emoticon: 

Erza da bir şey hatırlamadığına göre o da kapıdan geçmiş olmalı avcılar kapıdan geçmenin yan etkisi olarak hafızalarında kayıplıklar meydana geliyordu Ayrıca, Erza'yı gelecekte doğurması zor Natsu'lardan çok küçük olmalıydı o zaman ayrıca bu ejder savaşlarının 7-8 ay gibi kısa sürede gerçekleştiğini gösterir ki bu savaşın bu kadar kısa süreceğini düşünmüyorum geçmiş çok muallakda bir 400 yıl öncesi var ama kaç yıl sürmüş bu yıl belli değil

Ejder avcilari kapidan gectikleri icin hafizalarini kaybetmiyorlar...Ejderlerin onlar ejderhaya dönüsmesin diye yaptiklari ruh ayinleri sirasinda hafiza kaybi yasiyorlar...eger öyle bir sey olsaydi GMG de lucy'de gelecekten gelirken hafizasini kaybederdi ama o sarayin krokisine varana kadar herseyi net bir sekilde hatirliyordu...Eileen ona büyü yapmis olmali hatirlamamasi icin ama onu gecmiste dogurdugu bir gercek yoksa Erza digerlerinden kücük olurdu... zamanda sicramislar ama bunu Eclipse ile mi yapmislar yoksa Eileen'nin buldugu baska bir büyüyle mi bilemem...

Ve evet haklisin gecmis cok karisik 400 yil önce cok büyük felaketler olmus...Eileen, Anna, Acnologia, Zeref, Natsu ve ejderler....hepsi birbiriyle baglantili ama nasil bir baglanti oldugu belli degil...

Bir an önce su gizem cözülsede bir rahata kavussak iskence gibi geliyor artik..tam sonuca baglanacakken olay örgüsü degisiyor...Bu hikayenin sonunda Natsu benim babam ve Hiro Mashima da oglum cikarsa hic sasirmam artik....psikopata bagladim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, lntegral yazdı:

İngilizce yayınlamış yonkou sanırım akmış ortamlara :P Mangastreame düşmeden çeviri gelmeyecek gibi 

Oraya da niye düşmüyor oda ayrı gariplik ya neyse :panda-20:

Ya yonkou kendisine gelen spoiler'ları çevirip attı ingilizce ama şöyle bir şey var

Manga daha düşmedi, Yonkou erkenden attı hemen ben demiştim bir hafta yok diye 

Pazartesi yi bekleyeceksin türkçe için(çevirirlerse)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.