Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Fairy Tail 'in 2.Filmi "Dragon Cry" dan bir resim geldi 

Film İlkbahar 2017 de yayımlanacak 

77DJA5.png

Bune diye bakıyoruz, cidden insan az spoiler verir

Neyse umarım çizimler ilk filmden daha iyi ve kaliteli olur ki ilk filmin çizimleri çok güzeldi

Yav burada da herşey hakkında konuşuyoruz yav jdfoğwğqşsödkc 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 31.12.2016 at 21:43, lntegral yazdı:

Gerçekten çok ilgi uyandıran bir resim yayınlamışlar asdfdsf

Ya hayır yani 

İnsan az özen gösterir, 1 Ocak diye ne haberler yayınlandı 

Fate serisinin ne fragmanları verildi (hatta 2017 kış serisi olacak taaaa kaç ay sonra yayınlanacak olan hikayenin fragmanı verildi) 

Sen ne veriyorsun?  Yazılı afiş 

Kqkwpdğwüwisldl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkçesini okudum da, ben Irene için üzülüyorum açıkçası 

Erza ne biçim evlatsın, Irene ne biçim annesin tencere kapak birbirlerini bulmuşlar :1f49d: 

Ama illaki birbirlerine sarılıp ağladıklar bölümleri yüzde yüz göreceğizzz, görelimde zaten Irene 'nin kafası gidik şizofren olmuş 

Natsu 'nun ölüceğini birkez daha öğrenmesi ve yıkılması üzücü, ama ölmeyecek hepimiz biliyoz 

Herneyse piiii utanmazlar insan gider film için doğru düzgün bir afiş verir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu haftaki bölümü beğenmedim kötüydü 

0/10

Geçen hafta mesela çok güzeldi 

8/10'luk bölümdü

Bu bölüm ne yapsak da Irene'i harcasak bölümü oldu, birde Wendy'nin içine girdi kwodpsğsşsd iyice saçmalamaya başladı 

En son Erza Dragon slayer olur öyle de sonlanır

Ben Irene karakterini sevdim bundan dolayı aptal bir olaya harcanması olmaz, kötü olur

Ayrıca hepimiz Natsunun öleceğini biliyoruz, artık ölebilirmi? Mwkddpwğsş kaç bölüm bir ölçek ölçek 

Zaten Natsu ölüp END uyanınca 40 bölüm dram olacak seri 

Lucy ve Happy'nin ağlamasından tut, Erza'nın biz dostuz biz aileyiz kafalarına kadar gidecek eıhğ 

Acnologia backstory bekliyorum lütfen iyi olsun ki olacak Irene  backstory bu kadar iyiyse Acnologia ohohohohoh güzel olur güzel

Anna ablamız da umarım nasibini alır, ona çok hype ettim çünkü 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle aslında Acnologia gelir,  göstermelik olarak bir Ejderha Avcısını öldürür diyorum ben 

Sonrası yepyeni bir düzen başlar tekrardan hatta bir tane daha time skip bile olabilir 

Tartoros Arc da diyordum hep uzun bir timeskip olacak diye, ama Mashima 'nın sürekli timeskip kullanması da iyi değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İrene'nin kendi bedenine ne oldu la kılıcı kafasına mı yedi bana mı öyle geldi İşin bu tarafı aşırı kolay oldu Erza ezdi ilginç genelde kamyon kamyon dayak yerdi -2/10 veriyorum vsye 

Şu vslere dikkat ederseniz tüm dövüşlerde ft baskın geldi kalkanlara karşı kalkanlar hep alttan aldı güçlerinin yarısını bile kullanmadı dalga geçtiler bir wahl biraz ilerledi o da mangaka kurbanı oldu kazandığı dövüş mangaka tarafından elinden alındı

Wendy'nin bedeninde bir iş yapamayacağı aşikar büyü gücü azaldı G. Ejderhasına uyum sağlayamayacak falan derken Erza dövüşden öncekinden bile daha dinlenmiş halde vsyi bitirecek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.