Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Bir saat önce, Barış yazdı:

hala devam edebiliyorsunuz ya hayranım size. :D arada açıp bakıyorum hikaye bi yere gelmiş mi diye nasıl bıraktıysam öyle gibi hala :D güçlü bağımızla yeniden ayağa kalktım erza son anda birine daha tek attı falan :D 

Bir tek biz değil 

Çoğunluk kendine bu soruyu soruyor zaten :D

Ft nin şuan bile devam etmesinin tek sebebi karakterleridir. Mashima karakter tasarlamada cidden çok iyi ama en büyük sorunu hikayeyi birleştirememesi, kurguda çok büyük sıkıntı var 

En sevdiğim karakter diye demiyorum ama Lucy şuan açık ara en sevilen, diğerlerine göre daha gerçekçi daha bizden ve NAKAMA PUP almayan tek karakter 

Gerçekten büyük bir kitlesi var ve Mashima bunun farkında ama bu adam karakterin GÜÇ GELİŞİMİ olarak hiçbirşey yapmıyor, hiçbir dövüşe sokmuyor - ki elin 12 yaşındaki kızı anlamadığım bir biçimde hala ayakta - 

Gizem koyuyor önümüze ama bir daha 60bölüm sonra Anna veya Layla ile ilgili "birşey" görebiliyoruz 

Daha birçok şey sayabilirim ki Fanserivisini demiyorum

Ee sonuç olarak sen napıyorsun? Lucy fanlarını seriden uzaklaştırıyorsun, volume satışlarında şuan ciddi bir düşüş var 

Acnologia mesela, herkes hype etti bekliyor adamı ama gelse de bir işe yaramıyor çünkü sen karakterlere kıyamıyorsun

Zeref 'i çook müthiş biriymiş gibi gösteriyor, sonuç?  Eblek bir crybaby

Bütün arc salak natsu end olacak diye bekledik,  ne çıktı? 

Jeheheh ben insanım hehehe 

Bune?  

Eskiden Erza aşığıydı herkes. Şimdi nerdeler onlar?  

Allasen kim kaldı Erza seven?

Irene dedi biraz hype ettim onu da öldürdü 

Ee bu nasıl iş?

Tam diyorsun Natsu End oldu 

Natsu kişiliği ölecek, gene mutlu sona bağlıyorsun 

Ee kardeşim bari şuan Natsuyu kötü yap, sonra zaten kanki ayağına barışacaklar

Ship konusunda başarısız, kesinlikle!

Nalu 'ya dair hiçbirşey vermiyor ama 2016 senesinde en çok şiplenenler arasında vardı tumblrda ve SasuSaku'yu geçmişti (SasuSaku fanları tumblr da.. Beladır)

İşte sorun tamamen Mashima da, ne yaptığını anlayabilmiş değilim.

Serinin kredisi bende bitiyor

Ama gene okurum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, lntegral yazdı:

Ya öyle açıklama olmaz ciddi açıklama bekliyoruz bu ne la August'ta lucynin banyosundan çıkar şimdi o zaman duş alıyodur :/

Öyle bişey olursa lucy bura benim ev diye tekler öyle aradan çıkarır heralde augustu hiro asdfsdf

Mashima absürd komedi yazsın 

Yada gizem içeren bir seri 

Bence daha çok sevilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu ikinci filmin isminden çıkarım yaparak manga ile bağlantılı bir film mi gelecek acaba diye düşünüyor bazı kişiler. Yabancı forumlarda bol bol bakıyordum da bu Eileen'in Ejder durumu ve şu anki Arc nedeniyle Ejderler ile fazlasıyla konu bütünlüğü sağlanabilir. Mashima'nın senaryosu ile de yapılacağını biliyoruz madem bence biraz mümkün bu durum. Manga zaten şu an çok karışık anime başlasa devam etse yani bayağı uzun sürecek hikaye ilerlemesi. En azından film'den sonra veya film tanıtımı vesilesiyle iyi bir bütünlük sağlanabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Lizardon yazdı:

Bu ikinci filmin isminden çıkarım yaparak manga ile bağlantılı bir film mi gelecek acaba diye düşünüyor bazı kişiler. Yabancı forumlarda bol bol bakıyordum da bu Eileen'in Ejder durumu ve şu anki Arc nedeniyle Ejderler ile fazlasıyla konu bütünlüğü sağlanabilir. Mashima'nın senaryosu ile de yapılacağını biliyoruz madem bence biraz mümkün bu durum. Manga zaten şu an çok karışık anime başlasa devam etse yani bayağı uzun sürecek hikaye ilerlemesi. En azından film'den sonra veya film tanıtımı vesilesiyle iyi bir bütünlük sağlanabilir.

Ben Alvarez den sonrası diye düşünüyorum, evet fazla imkansız ama bu arc'ın bitişi bunu gösteriyor 

Daha Natsuya bişey olmamış piii

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.