Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

aynen en çok merak ettiklerimden biride God Slayer'lerin kökeni ne tür bir tanrı varlığı olucak şeytanlar olduğuna göre meleklerde olabilirmi eğer kökenine inerse onlarda çıkabilirmi ama ozaman iyice süpernatural'a bağlamış olur :) Etherious Zerefin yarattığı şeytan ırkının ismi E.N.D ise bildiğim kadarıyla zerefin yarattığı en güçlü şeytan ve zeref ile aynı yaşta tahminen ve zerefin E.N.D : Etherious Natsu Dragneel'mi demeliydim ? bu iki gizemi çok merak ediyorum biz final bekliyoruz  ama bu gidişle birçok hikaye çıkar her yeni bir karakterde yeni bir gizem zeref meseleside her arcda gizem çözülür diye düşiünüyorum zerefe ait tek bir arc olcağını sanmam gerçi pek birşeyde çıkmadı hayla zerefle ilgili.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen en çok merak ettiklerimden biride God Slayer'lerin kökeni ne tür bir tanrı varlığı olucak şeytanlar olduğuna göre meleklerde olabilirmi eğer kökenine inerse onlarda çıkabilirmi ama ozaman iyice süpernatural'a bağlamış olur :) Etherious Zerefin yarattığı şeytan ırkının ismi E.N.D ise bildiğim kadarıyla zerefin yarattığı en güçlü şeytan ve zeref ile aynı yaşta tahminen ve zerefin E.N.D : Etherious Natsu Dragneel'mi demeliydim ? bu iki gizemi çok merak ediyorum biz final bekliyoruz  ama bu gidişle birçok hikaye çıkar her yeni bir karakterde yeni bir gizem zeref meseleside her arcda gizem çözülür diye düşiünüyorum zerefe ait tek bir arc olcağını sanmam gerçi pek birşeyde çıkmadı hayla zerefle ilgili.

aynen öyle God Slayer konusu tam bir muamma. Tamam Ejder avcısı Büyüsü bir ejderhadan öğreniliyor en azından bir kaç sahne gördük peki bunu nasıl öğrendiler kim öğretti nasıl öğretti ben görmedim anime ya da mangada işlendiğini hatırlamıyorum dahası şu Mavis'in durumunu da merak ediyorum ben ;

rQVBE7.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen öyle God Slayer konusu tam bir muamma. Tamam Ejder avcısı Büyüsü bir ejderhadan öğreniliyor en azından bir kaç sahne gördük peki bunu nasıl öğrendiler kim öğretti nasıl öğretti ben görmedim anime ya da mangada işlendiğini hatırlamıyorum dahası şu Mavis'in durumunu da merak ediyorum ben ;

rQVBE7.gif

Grimoire Heart'dan Zancrow Hades'in ona öğrettiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam tanrıyı bile yokedebilcek bir alev diyordu benimkisi, devil ve dragon slayer'lerin kökenini gördük şeytan ve ejderhalar onlar öğretiyorladır devil slayer olan iki kişi gördük gray ve babası İce Devil Slayer'di gray zaten direk babasından aldı asıl ustalaşan öğrenen babasıydı yani bana göre gerçi onu kontrol etmekte kolay olmucaktır her slayerin gücü ve ağırlığı kontrolü farklı ve zordur. yanlız bir ejderhayı sadece dragon slayer yenebilirse bir şeytanı ise sade devil slayer yenebilir kuralı yok anlaşılan dragon slayerde yenebilir anlaşılan en üste duran slayer dragon oluyor :) ben God Slayer için tanrı gibi bir varlık çıkmasını beklemiyorum eğer öyleyse ejderhaların altında ezilcek bunca zaman Tanrı napıyordu ? en azından bizim düşündüğümüz gibi bir tanrı olmucaktır mistik bir büyü geliştiren 3. Nesil Slayerdir başka ırklarında slayerleri çıkabilir şuana kadarf 3 tane gördük.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi bu mashima-sensei ne müthiş bi adamdır ya örnek mangaka yemin ederim adam geçen hafta double bölüm yaptı bu haftada double yaptı haftayada double olacağını belirtmiş son chapterda oda-sensei azıcık şu herifi örnek alsa keşke yanlız bi youtube videosunda görmüştüm inanılmaz hızlı çizim yapıyo 2 dk'da natsuyu çizmişti yanılmıyorsam diğer mangakalar hızlandırılmış videoda kendi karakterlerini 2,5 dk da çiziyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o bence fairy sphere :D natsular 7 yıl donuk kalıp hiç yaşlanmadan çıkmışlardı büyük ihtimal maviste öyle olucak 

hep bi mavis vs zeref hayalim vardı taaa ki zero mangasını okuyana kadar :D

Üstüne bişey giysin o zaman ilk etapta :D Ama aklıma takılan bişey var bizim daha doğrusu Fairy Tail Loncasının görebildiği Mavis Ruh değil miydi ? Donuk vaziyette nasıl Ruh olarak görünüyor? gerçi fantastik bi animede çok fazla gerçeklik arıyormuş gibi oldu bu :D Al sana kadim büyü Fairy Tail Sanatı -  ölmeden mezara koydular beni :D 

Slayer meselesinde Mangaya bakacak olursak En tepede Natsu var adam hem Dragon Slayer hem Zerefin en güçlü şeytanı ve şöyle bişey var evet god slayer ve demon slayer 2. planda kalıyor sebebi Dragon Slayer'ların Power Up olanakları her türlü güçlü mineral büyü vb. materyalleri absorbe edebiliyorlar misal Etherion gibi ölümcül bi minerali natsu kütür kütür yedi Power Up, Laxus'uun yıldırımını yedi Power Up, Atlas Flame'in Cehennem Ateşini yedi Power Up daha yazmayım biliyorsunuz siz daha neler neler yedi ha bu sadece natsuya özgü mü hayır 2. slayerimiz Gajeel de aynı yolda ilk olarak sadece demir yiyordu baktı natsu açık büfe yapıyor o da başladı. ama diğer slayer'lar biraz tırt gibi yanılmıyorsam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiroyu tanıdıysam şimdiye kadar Tanrı avcılarının kökenini de göstercektir bize ama Tanrı öyle Büyük bir tanrı olmayacaktır. Tanrı ve şeytan avcıları her zaman arka planda kalacaktır Ejder avcılarının fazla güç artışı alması başkarakterin ejder avcısı olmasından kaynaklı tanrı ve şeytan avcıları için bir gelecek görmüyorum ama ilerde ejderlerden güçlü bir tanrı avcısı çıkabilir

Arc'a gelirsek bu arc geçiş Arcı olacak herhalde hiç böyle bir şey beklemiyordum ben ama şu son 2 sayı geçiş Arcı olacağını gösterdi Bu Arc bitince çok üst düzey bir Arc göreceğiz gibi Sonra Zeref vs Natsu olayına girer inş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim anlam veremediğim hades nasıl tanrı büyüsü öğretebiliyor yanlış hatırlamıyorsam Zancrow ondan öğrendim demişti ? bence tanrı büyüsü antik bir büyü olarak kalıcak tabi şovalye birliği gibi bir tanrı grubu çıkmazsa :) çoğu animede olur (Kesin adalet)  ve geçmiş zamanda dünyaya ejderhalar hüküm sürüyordu tabi büyüleriyle insanlarla anlaşma yaparak kendi soylarını yok ettiler ee geçmiş zamanda bukadar çok hüküm sürmüşlerse ve rogue'un anlattığı gelecektede hüküm sürüyordu diyordu ozaman şeytanlar ve tanrı slayerler ve öğreticileri kimlerse birşey yapamamışlar herzamanki gibi güçlü ejderhalar bu yüzden seride şuan bildiğimiz tek ejderha acnologia :D ve ben acnlogia'yı gözümde çok büyütmüşüm gerçekten güçlü ama en güçlüsü değilmiş igneel tarafından kolu öyle kolayca koparıldı üstelik o güç igneel'in ufak bir parçasıydı :( yoksa benmi fazla hafife alıyorum ne ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence bu Tanrı avcıları gerçek tanrı avcısı değil ilerde bu büyüyü gerçek bir Tanrıdan öğrenmiş tanrı avcısı çıkacak ama tanrı nasıl olur bilemiyorum İsghar tanrıları da olabilir veya bu Şinigamiler gibi de bir şey olmaz güzel hikaye çıkar bu Tanrı Avcılarından aslında Narutodaki gözler gibi güzel şeyler yapabilirler bunlara da

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 tanrılardan birini gördük eski ft üyesi zaten diğer 3'ünden bazılarının gölgeleride eski ft üyelerine benziyor yada başkası çıkabilir gerçi şehir okadar tehlikeye düştü niye çıkmadılar onu çözemedim özellikle ejderhalar saldırdığında yoksa yenemiceklerini bildikleri içinmi ? onda'da bir gariplik var gerçi bu arada natsu eğitim için bunlardan birinden eğitim almış olmasın tek başına güçlenemez o kesin :D neyse sun village arc'ın bitmesine 2 bölüm kaldı sonunda büyük arc başlıyor animede :) ama avatar arc başlamadan önce filler verebilir gene sonuçta 1 yıl zaman atlaması olcak o yüzden animede araya gene filler sokcaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.