Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

belki o tanrı 18 tanrının arasında güç sıralamasında ya en güçsüzü veya ortalarındadır gerçi güçsüz birisine savaş tanrısı adı verilmez acaba god slayer büyüleri savaş tanrılarıdanmı öğreniliyor yoksa sade tanrı varmı birçok tanrı var ama ft'de sadece savaş tanrısı olcak sanırım zeref yanlış anlamadıysam natsu ölünce tabuyu yok sayıp şeytan olarak canlandırmış zeref insan ama lanet gibi ölümsüz bir bedene sahip olmuş ama büyü'yüde bulan zeref sanırım zaten o yaşta öğretmen gibiydi keşke mitolojiye bağlasa ordaki tanrıları felanda eklese güzel olur ama ozaman hikaye dahada genişler ama onun içinde iyi bir kapak lazım hop diye sokamaz dimi :) ben zamanla büyük karakterler çıkıcak diye düşünüyorum zeref ve ölümüm habercisi acnologia bunca zaman neden dünya'yı kaos'a sürüklemedi bunlara karşı duranlarda elbet zorda olsa vardır gizli bir tarikat olduğunu düşünüyorum gerçi hep hikaye bir kıtada geçti dünyanın 4/1'inde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Zeref işi aslında daha çok uzayabilir uzatılmalı da Düşöan seviyesi gittikçe yükseliyor FT'de yükseliyor ama hala yetersiz Zeref karşısında Yalnızca Zeref olayıyla hikaye çok dar kalıyor kalıcı Düşmanlar gerek animeye ve yeni sağlam karakterlerde Diğer clanların üyeleri ft ile karşılaştırılınca cılız kalıyorlar ft'den güçlü adamlar lazım örneğin ejderha savaşı döneminden kalma başka ejder avcıları çıkarılabilir,Zeref gibi lanetlenmiş başka kişiler Başka kıtadan daha güçlü bir Lonca bana öyle geliyor ki Hiro bu kozlarını saklıyor Zeref ölünce bunları ortaya çıkaracak da Zerefin ölümü final olacak sanırım bu şekilde biterse ft biraz sığ bir anine kalır Naruto ya da Bleachde ki o geniş çap yok FT'de şu an

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu anime hikayelerinde ve dizilerde olan basit bir hikaye zeref daha büyük bir kötü için natsuyu yetiştiriyor diycem zamanı gelince etherious halini salıcaktır bunu mühürleme nedeni ise o tarafı karanlık ve kötü olduğu için ama hikayemde oturmayan basitlik zereften daha güçlü büyük düşmanlar kim olabilir çıkmadı ama çıkarmı ? zeref lanetli bir kara büyücü tek büyünün sahibi ama hiç bilerek insan öldürdüğünü görmedim neresi kötü ? ve sonuçta bedeni insan bir insan nasıl bukadar güçlü dragonlar bile ondan korkuyor tabuyu yıkdığında onu lanetleyen biri olmalı sonuçta bu tabu kuralını biri koymuş ama kim ? umarım bu basitlikden yola çıkarak daha büyük bir düşman çıkarır hiro ve bir noktoya değinmek istiyorum E.Natsu okadar güçlüyse igneel bile yenememiş ve zerefin kendisini onun yenceğini düşünüyor ve igneel zamanında natsu dirildikden hemen sonra mühürlenmemiş zeref ozaman neden öldürtmedi kendini yoksa natsu yapamadımı veya daha güçü yeterli değilmiydi ejderha'yı bile yenebiliyorsa baya yeterli geliyor ve nasıl mühürlemiş o büyük gücü ama pek bir güç çıkmaz diye düşünüyorum sonuçta yüzyıllar önce zeref kara büyücü olmadan önce bile ejderhalar hüküm sürüyormuş bunu durduranlarda çıkmamış tek durduranlar dragon slayerler olmuş işte burda açık var büyük bir güç varsa ya etherious şeytanları gibi mühürlenmiştir serbest kalıcak yada başka boyut'tan gelicekler bu arada etherious halini salmamasının bir nedeni var zerefin birşeyi bekliyor demekki o hali çok güçlü ama yeterli değil birşey eksik acaba ft'den biri ölünce bu natsuyu etkliyip mühürü kırmaya yararmı sonuçta ölmüş biri bedeni insan olarak ama şeytan olarak canlanmış ilk ve en güçlü saf etherious kendisi.

uzunluğu biraz abarttım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

umarım yoksa aldı bir zeref gidiyor genellikle her hikayede Ana Villain bir tane olur ama kötü karakter gibi kalıcı karakterlerde olur zerefte pek Villain tarzda yok neyse gelecek bölüm usta kim çıkıcaktır ? heycanlı bölümlerden biri olcak ama umarım bilindik bir isimle şap diye oturtmaz umarım hiro :) yeni bir karakter bekliyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

makarov olmaz bence saçma olur loncayı dağıt 1 yıl sonra kur bence ilk başta gildarts tekrar makarovu usta diye atamıcaktı kalıcaktı bende gildarts düşündüm ama o gezgin tipte aynı yerde sürekli kalamıyor hem lonca dağıldıkdan sonra natsu yolculuğa çıktığında gildartsla karşılaştı dönceğini sanmam :) gerçi komik bir karşılaşmaydı eski üyelerden biri olabilirmi gerçi hepsi makarovdan yaşlı xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler bir şey diyeceğim Rogue'nin geldiği 7 yıl ilerde Acnologia dünyayı yönetiyordu ve Zeref ile ilgili bir şey yoktu Bunu nasıl yorumlarsınız ?

Zerefin insanlığı yok etme gibi bir planı var Acnologia ile kapışacak ama 7 yıl ilerde dünyayı Acnologia yönetiyor Zeref Acnologia'ya kaybedecek olabilir mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.