Jump to content

Psycho-Pass Yeni Sezon Videosu

Misafir

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Söylersem FF'nin ne anlamı kalır ki  :hehe-onion-head-emoticon: Hem spoiler yemiş olursun :D . Ama FF hakkında hiç bişey bilmiyorum.Çok uzun oldukları için hiç okumadım.Ama yazmaya karar verirsem 1 tane okuyayım :D

spoiler yemeyi severim  :D öyle garip bir ruh durumu benimkide  <_< sen kısa ve öz yaz ama çok kısa olmasın :ph34r: okuyacaksan da Gizem ile Leorn okuma çünkü bitirmediler  <_< Çevirmen -J nin vardı FF i o güzel di baya ona bakabilirsin ;) hehh akıl veriyom yaaa :blink: ben ben de olmayan aklı verebiliyorum hohoyyyttt  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Makishima kesin dönecek bir yolu bulup seriye dahil edecekler :rolleyes: en azından umudum o yönde B) bekle bekle geçmez zaman şimdi :ph34r: o bişi değil yeni sezonu beklerken ömrüm gidiyor burda <

spoiler yemeyi severim  :D öyle garip bir ruh durumu benimkide  <_< sen kısa ve öz yaz ama çok kısa olmasın :ph34r: okuyacaksan da Gizem ile Leorn okuma çünkü bitirmediler  <_< Çevirmen -J nin vardı FF i o güzel di baya ona bakabilirsin ;) hehh akıl veriyom yaaa :blink: ben ben de olmayan aklı verebiliyorum hohoyyyttt  :lol:

Tamam o zaman Gökhan'ın FF'yi bi okuyayım sonra Psyco-Pass'ın asıl olması gereken senaryoyu yazayım.Bakalım ne zamana biter :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tamam o zaman Gökhan'ın FF'yi bi okuyayım sonra Psyco-Pass'ın asıl olması gereken senaryoyu yazayım.Bakalım ne zamana biter :lol:

hehehhe çok pis gaz veririm  :D ama sen de diğerleri gibi yapma bkn. Gizem-Leorn  <_< birinin yıl oldu bitmedi diğeri aylardır bölüm vermedi pehhh -_- bekliyorum bu bekleme süresi uzun olursa aklıma geldikçe dürtterim ama  :D öhöm öhöm konuyu fazla dağıtmadan ben FC ye gideyim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hehehhe çok pis gaz veririm  :D ama sen de diğerleri gibi yapma bkn. Gizem-Leorn  <_< birinin yıl oldu bitmedi diğeri aylardır bölüm vermedi pehhh -_- bekliyorum bu bekleme süresi uzun olursa aklıma geldikçe dürtterim ama  :D öhöm öhöm konuyu fazla dağıtmadan ben FC ye gideyim  :ph34r:

Pek çok gaza geliceği mi düşünmüyorum ama başarılar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zevk alarak izlediğim ve bir gün de bitirdiğim animelerden biri <3
2.sezon'un gelmesini merakla ve heycanla beklemiştim ve şuan kalbim yerinden çıkıcak gibi hissediyorum. Hemen gelsinnn, hemen izlemeliyimmm !!! 

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.