Jump to content

BlackJackWendy Tanışma Konusu :)

Blackhair

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

sen de hoş geldin  :o bitti mi sınavlar  :ph34r:   sen mi sessizsin :huh: okuyanda inanır  <_< hiç alakası yoktur inanma sen ona  :P   hele bir sus bak neler oluyor  :D  bu arada konu sahibine h

Hoşbulduk hepinize zeynep:) sen çok konuşuyon :D

Hoşgeldin. 

Umarım forumda güzel ve keyifli vakit geçirirsin.

- Bende yiğit memnun oldum.

2 ortak noktamız var :) Sessizlik ve Yalnızlık yani senin dediğin gibi "tek başına zaman geçirmek" :D

Bendensin Amigo-san bende sesizimdir gerçi forumdaki bir kaç üye sağolsun sesizliğimi bozdurdular ama :D yinede aniden suskunlağa dalabilirim...ve hoşgeldin...

Hoşbulduk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoşgeldiniz. Üst üste attığınız mesajlarınızı birleştirdim bir dahakine daha dikkatli olun :).

sen de hoş geldin  :o bitti mi sınavlar  :ph34r:

Hoşgeldin. 

Umarım forumda güzel ve keyifli vakit geçirirsin.

- Bende yiğit memnun oldum.

2 ortak noktamız var :) Sessizlik ve Yalnızlık yani senin dediğin gibi "tek başına zaman geçirmek" :D

sen mi sessizsin :huh: okuyanda inanır  <_< hiç alakası yoktur inanma sen ona  :P

Bendensin Amigo-san bende sesizimdir gerçi forumdaki bir kaç üye sağolsun sesizliğimi bozdurdular ama :D yinede aniden suskunlağa dalabilirim...ve hoşgeldin...

hele bir sus bak neler oluyor  :D 

bu arada konu sahibine hoş geldin ^_^ uzun zamandır bu bölüme yorum atmıyordum  :blink: hohoyytt şanlı seni  :D  neyse umarım güzel vakit geçirir bol bol paylaşımda bulunursun  ;) bu arada seni bizim FC ye bekleriz  :wub: http://forum.turkanime.tv/topic/9501-bleach-fc/   çok pis reklam yaparım  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen mi sessizsin :huh: okuyanda inanır  <_< hiç alakası yoktur inanma sen ona  :P

Niye beni ifşa ediyosun ki oneesan ! Hem sessizim tabi, sadece seninle çok konuşuyorum :D Hep çok konuşturuyosun beni -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.