Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Sanmam. Efsane seriydi efsane berbat bir sonla bitecek gibi. Ln'de öyle anime de.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zannetmiyorum. Daha da önce dediğim gibi romantik olmayan bir son olmayacak gibi. Ayrıca tanıdığımız o güçlü Yukinoshita yı son kaç Vol'da ez ez bitiremedi. Şuan ise sıra onun isteğinde. Muhtemelen ailevi sorunları ile kulübüne, özellikle Hikky'e olan sevgisinden de bahsedecek. Vol12 'nin 6ay sonra çıkacak diye bildiğim için Fanfiction yapmak için bol bol vaktim var :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime de görmek isterdim vol 12'yi. Kuru kuru okuyacağız yani [emoji14]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En azından Vol11'i de zamanı geldiğinde çevirmeye başlarım belki. Zaten ben Vol10 bitirdiğimde bile Vol11 daha yarısı ancak İngilizce çevirili olur. Yinede 6ay kuru kuru :D

Birde PC'den falan girdiğinde imzama bir bak. Aslında çok basit görünüyor ama içinde sanat eseri var. Forum tarihlerinde bir ilk bile olmuş olabilir. Animasyonlusunu yapmak çok isterdim ama olmuyor :S.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En azından Vol11'i de zamanı geldiğinde çevirmeye başlarım belki. Zaten ben Vol10 bitirdiğimde bile Vol11 daha yarısı ancak İngilizce çevirili olur. Yinede 6ay kuru kuru :D

Birde PC'den falan girdiğinde imzama bir bak. Aslında çok basit görünüyor ama içinde sanat eseri var. Forum tarihlerinde bir ilk bile olmuş olabilir. Animasyonlusunu yapmak çok isterdim ama olmuyor :S.

Vol1-Vol9'u çevirdin mi çevirdiysen link atabilirmisin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.