Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

Bu sefer bir kötü haber vereceğim. LN YenPress tarafından ingizlice olarak lisanslandı. İngilizce çeviri yapan "Kyakka" bundan sonra yaptıkları çeviriler illegal olmuş olacak. Bu durumda ya hiç devam etmeyecekler ya da sitelerini kapatıp gizlice çevirilerini yapıp torrente koyacaklar. YenPress'in Vol11'e gelene kadar en az 2-3 geçer. Umarım devam ederler, her ne kadar illegal de olsa torrent ile yakalanma gibi bir ihtimal yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Dün canım sıkıldı Oregairu'nun ilk sezonunun ilk endingi olan Hello Hello Alone'u çevirdim ve video hazırladım. Biraz Adobe photoshop biraz wondershare V.E. ve biraz da sub yapma bilgimi kullanarak video hazırladım ve youtube a koydum. Umarım beğenirsiniz.

OregairuED1

https://www.youtube.com/watch?v=wAERNw_mKZU

Ayrıca müzik mp3 320k'dır. Bende FLAC hali vardı fakat mp4'e loseless bi türlü gömemedim :S.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer vaktın olursa bunu ed2 ve ed2 nın yui ve yukinon solo versiyonları içince yapabilirmisin rica etsem

Öncelikle bende vakitten bol bir şey yok zaten :D. Sanırım Everyday World'den bahsediyorsun. Bende onun FLAC hali bile var. Hem solo hemde ballad versiyonları da var :D.

Şu an memleketim İstanbul'a yeni döndüm, biraz gezmek istediğim yerler var. Bu sebeple ch5 i de cumartesi sabahına ancak çevirirmişim gibi duruyor ama eğer şimdi başlarsam şarkıya bu gece bitiririm sanırım. 

izlenmiyor telif hakkı nedeniyle

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw ne ara telif hakkı oldu :D Dailymotion'a yükleyim o zaman :S.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bende vakitten bol bir şey yok zaten :D. Sanırım Everyday World'den bahsediyorsun. Bende onun FLAC hali bile var. Hem solo hemde ballad versiyonları da var :D.

Şu an memleketim İstanbul'a yeni döndüm, biraz gezmek istediğim yerler var. Bu sebeple ch5 i de cumartesi sabahına ancak çevirirmişim gibi duruyor ama eğer şimdi başlarsam şarkıya bu gece bitiririm sanırım. 

Yaw ne ara telif hakkı oldu :D Dailymotion'a yükleyim o zaman :S.

Aynen musait oldugun bir zaman :D halledersın :D bır kac versıyounu youtube dan buldum ındırdım guzel parcalar var ama cevrılı halleri olursa daha guzel olr

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen musait oldugun bir zaman :D halledersın :D bır kac versıyounu youtube dan buldum ındırdım guzel parcalar var ama cevrılı halleri olursa daha guzel olr

Yuki solo versiyonu bitti. Youtube Telif hakları falan diyeceği için Vk ya attım. Yui solo'yu da bi ara bakarım :D.

https://vk.com/video308700682_171457017

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.