Jump to content

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru |FC| + Light Novel Çevirisi

Kaxell

Önerilen İletiler

Türkçeye çevrilse ln de bizde okusak.

Çok zor bi iş. Bayağı zaman ve uğraş istiyor. Anime bir bölüm ortlama 400 cümle içeriyorsa;

400*3=1200

400*5=2000;

Bir ciltde 1200-2000 adet sadece konuşma metini var. LN de animede olmayan kısımlarla(daha çok hikky nin iç sesi)

Toplamda 3000-4000  adet çevirecek cümle var. 1-2 kişiye çeviremez.

Bu sadece bir cilt için :S.

19

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 456
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Veee, benim kalbimi çalan o görsel...   Yeterince çalışmayan insanların yetenekli insanları kıskanma gibi bir hakkı yoktur. Onlar, başarılı olmak için çok çalışmanın gerektiğini anlaya

Şu sıralar çeviride biraz yavaş gittiğimin farkındayım, bir akrabamın iş yerinde eylül ayına kadar işe girdim(zorla) :-( Tabi ki çeviriyi bitirecrğim ve yavaşlığımın özürü olarak, Vol10 biter bitmez V

Şuan durum 16/207 sayfa. Bakalım ne kadar daha devam edicem. Komachi ile tapınak ziyaretine gittip Yui, Yuki nin şans kartları çektiği kısımdayım

Posted Images

Çok zor bi iş. Bayağı zaman ve uğraş istiyor. Anime bir bölüm ortlama 400 cümle içeriyorsa;

400*3=1200

400*5=2000;

Bir ciltde 1200-2000 adet sadece konuşma metini var. LN de animede olmayan kısımlarla(daha çok hikky nin iç sesi)

Toplamda 3000-4000 adet çevirecek cümle var. 1-2 kişiye çeviremez.

Bu sadece bir cilt için :S.

19

O kadar fansub var çeviremezler mi? Hemde Hikigaya fansub çevirmeye baslayacaklarını söyledi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok yeni haberler duydum.

İlk olarak sanırım 10cildin yarısına kadar animede anlatılacak diye söyleniyor, çünkü anime 12-13 bölüm olacak. Muhtemelen Yuki nin annesiyle tanışma kısmına kadar gelecek.

İkinci olarak 18 Haziranda çıkacak 11.cildin preview tarzında bir yazı buldum. 11.cild Sevgililer günü hakkında bizim kulübten yardım istenecek. İsminde olduğu gibi yazar da sanırım biraz romantik-komedi anlatacak sanırım <3.

Umarım bu kısmın animeleşmiş halini görürüz. Fakat yeni sezon gelecekse bile en azından 2016'ın kış ayından önce olmayacaktır :S. 

18

Edit : OP nin Albumu çıkmış :D. loseless olarak buldum.

Edit 2: BD Vol 1 Japonyada satışa çıkmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.