Jump to content

merhaba,

Goldcln

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hmm bakalım ne yazacağım buralara, ben de merak ediyorum. Kendimi tanıtayım öncelikle, adım Beyza, Mimarlık 1. sınıf, Konya, memnun oldum. Bu askervari selamlamadan sonra,, İlgi alanlarım okçuluk ve d

Hoşgeldin :)

Merhaba ^_^  Okçulukta Kütahya 2. siyim ilk defa forumda benden başka lisanslı okçu tanıyorum memnun oldum... ^_^ En sağdaki benim... :D

Teşekkürler, hoşbuldum  :D

Reyhan, mimarlığı düşünüyorsun demek! Eh, o zaman düşünmeye devam et derim çünkü kesinlikle tavsiye ediyorum. Evet, bazen burnundan getiriyorlar ama,  <_< gerçekten ilginç bir alan:)

Naokote, politikanı oldukça sevdim :) bir animeseverden daha azını beklemezdim. Gerçek şu ki, aynını ben de yapmaya çalışmıştım bir aralar, sınıfta anime muhabbeti açmayı yani, ama beklediğim tepkiler gelmedi, çünkü ne desem, sınıfımdaki herkes tam bir robot!  <_< Ugh, çok sinir bozucular:(

sadece okan:) teşekkürler ve dediğinde çok büyük haklılık payı buldum bizimkiler harbiden ilginç, bunu söylemek kalbimi parçalıyor ama, sınıfa geldiğimde animenin adını duyan sadece 2 kişi vardı! İnanılacak gibi değil:/

Tekrar teşekkürler herkese, sonunda derdimden anlayan birilerini bulmak... güzel bir şeymiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.