Jump to content

Emre-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

Emre-kun hakkında

• Doğum günü 12/07/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

7478 profil görütülenme

Emre-kun üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Emre-kun

1. Anime dünyasında yeniyim, toplasan 13 tane anca anime bitirmişimdir.İlk başlarda alışamasamda ilerledikçe fena sarmaya başladı bu illet Bağımlılık hat safada :( *İlk animem Death note ondan iyisine daha rastlamadım..

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

hiç şaşmıyor, milletin ilk animesi death note,naruto veya one piece :P benimki de Naruto, tabi eskileri saymazsak :) şeker kız candy, voltron, tsubasa

2. Emre-kun

Emre-kun

aynen eskileri saymazsak öyle. Bir de ben DN'dan sora izlediğim hiç bir animeyi begenmez oldum ,yorumları okuyorum herkez şöyle güzel böyle mükemmel diyor araştırdığım anime hakkında ama ben izliyorum yok hiç begenmiyorum ama sonraları izleye izleye vücut alışmaya basladıı ,artık bende beğeniyorum :D

Animeye Death note ile başlayanlarda hep böyle olmuş mudur acaba merak ediyorum yoksa sadece bende mi ?

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

valla bana death note normal bir anime geldi, güzel tabiki de, diğerlerinden zevk alamama olayı olmadı :P zaten olursa bugün death note youtube alternatifi eklemeye başlayacaktım, telif hakkı sorunları çıkmazsa, zaten ilk yüklediğim bölümde belli olur

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.