Jump to content

ByBesgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

327
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ByBesgen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba, ben ramenin suyuna ekmek banmis tombul turk kizi. Memnun oldum siz de bay cok bilmis olmalisiniz. :)

1. ByBesgen

ByBesgen

ben kungfu almıştım kokusu harbi midemi bulandırmıştı fakat idomine öyle değil. Daha güzel. En iyisi kendi zevkine göre hazırlamak.

2. (See 17 other replies to this status update)

2. Black Rock Shooter Nasıl bi anime ? İzlemeye değer mi yani ? Konusu falan ?

3. sebebini bilmediğim halde yarım saattir Oktay usta izliyorum.

4. İzleyin derim. :D
  5. Bütün günümü harcayayım, oyunu indireyim ama ufak bir crack sorunundan açamayayım iyi mi FUUUUUUUUUUUUUUUUU-

6. Bütün günümü harcayayım, oyunu indireyim ama ufak bir crack sorunundan açamayayım iyi mi FUUUUUUUUUUUUUUUUU-

7. Hint filmi izleyeyim keyfim yerine gelsin dedim, böğüre böğüre ağlamaktan bitap düştüm.. :/

8. Hint filmi izleyeyim keyfim yerine gelsin dedim, böğüre böğüre ağlamaktan bitap düştüm.. :/

1. ByBesgen

ByBesgen

3 idiot izleseydin. :D Yorumları göremiyorum :S

2. (See 11 other replies to this status update)

9. Forum git gide göçüyor. Mesaj simgesinin üstüne basınca açılmıyor. Tüm yorumları göster deyince hepsini kapatıyor. bildirimler soru işaretli geliyor. Bakalım başka neler bozulacak.

10. Forum git gide göçüyor. Mesaj simgesinin üstüne basınca açılmıyor. Tüm yorumları göster deyince hepsini kapatıyor. bildirimler soru işaretli geliyor. Bakalım başka neler bozulacak.

11. bilmem kaçıncı kez o istifa mesajını yazıp sildim. Gönder tuşuna basamıyorum arkadaş. Biri beni gaza getirmeli asgdvasd.

1. ByBesgen

ByBesgen

Boş ver yap istifanı. Forum bir yere kaçmıyor. Sen sınava odaklan. Sıkıldığında uğrarsın.

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Başları çok iyi.
  13. Sonunda 55 gb'lik x plane 10'u indirdim. Yarın bir kaç uçuş yaparım artık. :D

14. Dünyanın çivisi çıkmış.

15. YGS çalışmalarına başladık haydi hayırlısı :))

16. YGS çalışmalarına başladık haydi hayırlısı :))

17. Gideyimde Teen Wolf izleyeyim

18. Gideyimde Teen Wolf izleyeyim

19. YGS çalışmalarına başladık haydi hayırlısı :))

20. minecraft a gelicek var mı ya :D

21. Geçen aklıma bişey takıldı size sorayım.Acaba Türkiye.de tahmini kaç anime izleyecisi vardır?

22. LYS sonuçları bugün 3'te açıklancak diye haber dolaşıyor. Doğrumu ki?

23. Mega acılı poaça ile karpuz manyak gidiyor :D

24. Bilgisayarım internet hızına yetişemiyor. Bu ne kadar güzel bir şey böyle. :D

25. durumlara yorum yapılınca gelen bildirimler niye bozuk :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.