Jump to content

AlmightyAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

242
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne AlmightyAA kullanıcısının eklediği dosyalar

1. öküz gibi touhou oynadık bide osuya bakıyım bugün

2. Akuma no Riddle

3. Yarın kurtuluyorum şu beladan ohhhhhh bee

4. Yeni Seri : TORIKO Amaç : 7 Temmuza kadar bitirmek !!

5. Adam divxplatte kırmızı aldı googletransle ile bütünleşti adı öyle kötü çeviri yapıyor. eray.gns çeviri yapamıyor diye eleştiriyor Allahım sen insanlara akıl ver gözünü seviyim :D Adam alemin maskarası oldu berbat çevirileriyle baştakilerden birini eleştiriyor yapamıyor diye :D

6. Sonunda Üni ye gidebildim. Ama sormak isteğim bir şeyi demeyi unuttum lan. :(

1. AlmightyAA

AlmightyAA

Well Played diyebilirsin ben GG der geçerim

2. (See 4 other replies to this status update)

7. Gittiği restoranda garson kendisine bir bardak su getirmediği için intikam olarak masalardaki tüm pipetleri çalan bir annem var :D

8. elder scrolls online ps3 e gel :(

9. Bana Creepypasta falan demeyin ya tırsıyorum. >.

10. Eschanın tüm bölümlerini cuma günü bitirmeyi düşünüyoruz ama diğer arkadaşın interneti yok şimdilik o bana bir şekilde 7.bölümü ulaştıracak bende 8 ve 9 u cumaya kadar çevireceğim eksik bölümleri bir paket halinde tamamen vereceğiz. Geride çıkaramadığımız 3.bölümü ise seri bittikten sonra vereceğim. İzleyicilerimizin hepsinden gecikme için özür diliyorum.

11. Eschanın tüm bölümlerini cuma günü bitirmeyi düşünüyoruz ama diğer arkadaşın interneti yok şimdilik o bana bir şekilde 7.bölümü ulaştıracak bende 8 ve 9 u cumaya kadar çevireceğim eksik bölümleri bir paket halinde tamamen vereceğiz. Geride çıkaramadığımız 3.bölümü ise seri bittikten sonra vereceğim. İzleyicilerimizin hepsinden gecikme için özür diliyorum.

12. Yarın haftanın AnimeKomedi çalışmalrını paylaşacağım arkadaşlar. Bu hafta One Piece-Fairy Tail(2), Naruto(1), Bleach(1) çalışma olacak mini seri Animeci Aşıklar çalışmasında da bir bölüm olabilir.

1. AlmightyAA

AlmightyAA

tamamdır bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

2. (See 6 other replies to this status update)

13. Yarın haftanın AnimeKomedi çalışmalrını paylaşacağım arkadaşlar. Bu hafta One Piece-Fairy Tail(2), Naruto(1), Bleach(1) çalışma olacak mini seri Animeci Aşıklar çalışmasında da bir bölüm olabilir.

1. AlmightyAA

AlmightyAA

kağıttan pcye nasıl aktarıyorsun? normal yazıcıda taratınca oluyormu ?

14. Yarın haftanın AnimeKomedi çalışmalrını paylaşacağım arkadaşlar. Bu hafta One Piece-Fairy Tail(2), Naruto(1), Bleach(1) çalışma olacak mini seri Animeci Aşıklar çalışmasında da bir bölüm olabilir.

1. AlmightyAA

AlmightyAA

hangi programla ve ne kullanarak çiziyorsun? bende bilgisayarda çizmek istiyorum ama ekipman ve program hakkında hiç bir bilgim yok

15. ehh 3 bölümde yarına kaldı

1. AlmightyAA

AlmightyAA

ttnet serhatların orda çalışma yapıyo o değilde bizim yukarı mahalle serhatların ora benimkide gidebilir :/

2. (See 3 other replies to this status update)

16. ehh 3 bölümde yarına kaldı

1. AlmightyAA

AlmightyAA

saol :D diğer çevirmen arkadaşın orda ttnet bakım çalışmasına girdi o yok bende tek başıma pek hızlı yapamıyorum olaylar olaylar :D

17. Mersin'deyim depremi hissetmedim ama 6.5 mi?Fazlasıyla büyük. İstanbul depremi bile 6.9 du sanırım...

18. Al işte şimdi yarın için elimde 1 tane fazla torucon giriş bileti var. Gelmek isteyen varmı ?

19. Annemle kavgamız 30 saniye, kavga bittikten sonra kendi kendine konuşması 5 saat.

1. AlmightyAA

AlmightyAA

daha kötüleride var bana inan daha kötüleride var...

2. (See 9 other replies to this status update)

20. Pastel boyayla anime çizimi yapılır mı? Ya da çok mu zor olur? Resim dersinde çalışma yapmam lazım T.T

1. AlmightyAA

AlmightyAA

ama ucunu inceltebilirsen daha kolay olabilir

21. Pastel boyayla anime çizimi yapılır mı? Ya da çok mu zor olur? Resim dersinde çalışma yapmam lazım T.T

22. One Piece, Naruto, Bleach, Gintama yine mangada yardırıp gitmişler ama hala AKAME ÇIKMADI !! 1 AY 1 HAFTA OLDU !?!?!!?!

1. AlmightyAA

AlmightyAA

bu shounen jumpta yayınlanmıyor square enix'in dergisinde yayınlanıyor yani o biraz imkansız :D

23. One Piece, Naruto, Bleach, Gintama yine mangada yardırıp gitmişler ama hala AKAME ÇIKMADI !! 1 AY 1 HAFTA OLDU !?!?!!?!

1. AlmightyAA

AlmightyAA

aynen :D bide en güzel yerinde bıraktılar acayip deli oldum

24. YGS zor muydu kolay mıydı? çok merak ettim hepinize geçmiş olsun :D

1. AlmightyAA

AlmightyAA

onu bende yaparım :0 yok ya 380 falan gelcek

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.