Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. jans09

( 12 / 12 ) Fukumenkei Noise

Çizimleri benim de ilgimi çekti... Müziklerini merak ediyorum ben daha çok... Bolca şarkı dinleyecek gibiyiz :D Eline sağlık @hyunbinaski
  2. Dün encode programı çalışsaydı shouwayı da gin no guardianı da yowamushiyi de bunu da ekleyecektim de çalışmadı. @KuramaUNcuğum ben yatarken bile onunla uğraşıyordu...
  3. Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

Baruto ve Attack on titan 2. sezon açık ara ileride diğerlerinden bildiğim kadarıyla. Umutluyuz bu sezondan bakalım

3. Gallardo

Gallardo

Sen olmasan ne yapardık Jansetto-san:wow1-onion-head-emoticon:emeklerine sağlık.

4. jans09

jans09

TAÇE olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz... Emeklerimiz size.... 

4. jans09

( 24 / 24 ) Sakurada Reset

Bu sezon beklediklerimden biri... Uzun zamandır güncel takip edemiyordum.. Kolay gelsin @hyunbinaski
  5. Taze biten; Onihei -- çeviri @Eldorwyn encode @canseckiner İyi seyirler...
  6. jans09

Anime İstek ve Önerileri

Flying Witch de sevimli bir anime... Kadının şapşikliği çok güldürmüştü. Shounen deme nedeni karakterlerin erkek olması yoksa öyle naruto bleach gibi bir shounen havası yok. Shigatsu wa kimi no uso izlediysen o da shounendir sırf ana karakter Arima olduğu için. Bunda yaşamdan kesitler türünün sakinliği var. Seviyorsan o türleri bunu da seveceğini düşünüyorum :D Dönem dönem komedisi ve dramı (çok hafif) yerinde çok içimizden tipler.
  7. jans09

Anime İstek ve Önerileri

Non non biyorideki çocuksuluk yoksa da sakinliği ve müzikleri benziyor. Bir de bundakiler lise çağı delikanlıları ama oldukça sıradan hayatlar yaşayan liseliler. en müthiş aksiyonları arkadaşlaının nezle olması, bir kızın çıkma teklifi ve karşılıksız aşk... Ayrıca ana okulundan bu yana tanışıklıkları var arada o dönemlere dönüyor ve acayip sevimli tipler... Tüm eğitim hayatları birbirleri ile geçtiğinden zorakimsi bir yakınlaşma söz konusu ama aslında çok düşkünler birbirlerine (kabul etmeseler de)...
  8. Çok hoş bir şarkı olmuş...
  9. Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! :cheer3-onion-head-emoticon:Banzaiiii banzaiiii

2. Gallardo

Gallardo

Ooh ben daha 2. sezonu izlicem malzeme bol:cheer2-onion-head-emoticon:

3. jans09

jans09

Valla bekletecekler. Aslında Martta yeni sezon haberi gelmesi beklentisi içindeydim ama OVA geldi... En kısa zamanda bir de bölüm haberi bekliyorum :admire-onion-head-emoticon:

4. kgymnpiremsesi

kgymnpiremsesi

tek isteğim yeni sezon o kadar ):

10. 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon::dancing-crazy-rabbit-emoticon:

main-10.png.jpg

1. Nones

Nones

3. sezon daha cici olurdu lakin film de işimizi görür :shy-onion-head-emoticon:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

7 Nisan'da The Tatami Galaxy mangakasının bir filmi geliyor Janset, ahanda burada > https://myanimelist.net/anime/34537/Yoru_wa_Mijikashi_Arukeyo_Otome

3. jans09

jans09

Evet gördüm bunu yojouhandaki karakterler hatta... Mesajı gelmişti bakarım da filmleri takip etmek lazım. Ne zaman geleceği belli olmuyor.

11. Taze biten; All Out!! -- çeviri @xpector encode @canseckiner İyi seyirler...
  12. Eline sağlık.. Harikasın... Haftaya sınav sonrası şöleni olarak saklayacağım indirip
  13. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Dün akşam Zeynep'le beraber izledik... Sekizan ne adam yaaa.... Takımdan ayrılan birinci sınıftan sonra ünide beraber oynayacağız diye sözleştiği arkadaşını da kaybetti... En iyi takımın ikinci kadrosu ile oynamaları ilk başlarda biraz kanıma dokunmuştu. Küçümsemişler gibi gelmişti. Bakalım son bölüm nasıl gelişecek???? Elinize salık X / C
  14. Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 

2. jans09

jans09

Aylar sonra Bleach'ten bir bölüm görmenin bile yeteceği fanlık var damarlarımda... MS 2008 ya da MÖ 2008 hiç fark etmez :blush-crazy-rabbit-emoticon:En azından MALte düştükten sonra RAWı düşer sonra çevrilir ve biz de görürüz. :cheer3-onion-head-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

Bleach çamaşır suyu olsan içerim seni :D

4. MCsama

MCsama

Yaa lütfennn, çok uzun süredir bekliyorum böyle bir haberi.

15. 2017 sonbaharda Free! film geliyor... Sonbaharda yüzülür mü yüzülür :D

16. jans09

Bir Hayaliniz

Karavana sığmayız ama sıkıntı değil bir karavan daha buluruz... Bence de keyifli olurdu... Bak şimdi yine hepten depreşti bu hayal. Ama inşallah bir gün gerçekleştireceğim.
  17. jans09

Bir Hayaliniz

Ay ay işte beklediklerimden "biri" hemen yakaladı beni :D Şimdi o üçünü de al gel
  18. İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir... 

19. jans09

Bir Hayaliniz

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her daim hayalini kurduğum şey; karavanla seyahate çıkmaktır. Farklı yerlere gitmek, gittiğim yerlerde farklı insanlarla tanışmak, farklı yemekleri yeyip, dillerinden minik bir parça da olsa öğrenebilmek, güzel yerler görmek. Öyle extrem sporlara falan da gerek yok... Akşamları çayımı, kahvemi (kafamın durumuna göre değişebilir içilen şey) kitabımı olmadı animelerimi alıp sakin sakin takılmak ya da sevimli muhabbet gruplarına sahip olmak da yeter. Tabii tüm bunlarda bana eşlik edecek de biri
  20. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Bitimine iki bölüm kala böyle maç başlatılır mı??? "Neyse ki kısa sürecek uzun uzun sürüp de süründürmeyecek hahahha" diyemiyorum ksooo!!! Süründürsün! Sadece iki bölüm değil 5 bölüm sürsün bu maç.... Ksooooo!!!!!! Elinize sağlık X / C
  21. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

İşte beklediğim haber Banzaiiii banzaiiii
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.