Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum yanıtları bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pazar gece 3:30'a dek oturarak koskaca bir Pazartesi gününü berbat ettim. :/ 

2. 3 yıl

1. jans09

jans09

@Kutatgu Çok normal gerçekten uzun zaman olmuştu. Şunu doğrulamış oldum ki insan dönüp dolaşıp yine buraya geliyor bir şekilde. Kopması zor bir dünya. Hoş buldum. Umarım iyisindir. 

2. (See 6 other replies to this status update)

3. Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

Spoiler

jonghyunlarge.jpg 

1. jans09

jans09

Fena üzüldüm ben de yaa.. SHİNee hayranı olmasam da Kore dizi izleyicisi olarak dizi müzikleri ve OST çalışmalarını baya seviyordum.... 

2. (See 7 other replies to this status update)

4. Acelem varken bu forumda bazı şeyler çalışmadığında şiddet uygulama isteğim artıyor....!!!

1. jans09

jans09

Yastık güzel teklifmiş.. Lisede çok bağırırdım sesim az çıksın diye yastığı ağzıma kapatıp iyi geliyor :m08: @Krep

Oluyor @Barış D. Baryshx bazen ya hem de nasıl oluyor... Gözüm dönüyor resmen canileşiveriyorum... Kan beynime fırlıyor.  :32:

Şiddet tabii ki iyi değil @Lar4k  sokağa çıkıp bankai açmayacağım  :zopa: ama bazen insan çileden çıkabiliyor......... 

Durum için yapılacak en iyi şey şartlar müsaitse maça gitmek (tezahürat çok işe yarıyor) 1 saat egzersiz yapmak, yarım saat koşmak vb çok işe yarıyor. Yorulunca insanda ne sinir kalıyor ne şiddet :2:

2. (See 3 other replies to this status update)

5. en sevdiğim animelerin hepsini sen çevirmişsin ÇOK TEŞEKKÜRLERR T.T :'))

1. jans09

jans09

:onion_gomen_by_7anime7drawer7:rica ederim

6. @jans09 Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu animeyi izleyip bitirdim 2 sezonuyla birlikte de ilk sezonunun izleme seçeneklerinde odnok ve vk açılmıyor. Güncellenebilir mi acaba? 2-3 kişiye önerdim sırf bu yüzden izleyemediler. İnterneti de yavaş maalesef dediğim arkadaşların, ancak şu iki seçenekten izleyebiliyorlar.

1. jans09

jans09

Güncelleriz tabii. Bildirdiğin için teşekkürler..

2. (See 2 other replies to this status update)

7. Selam millet bloglarla iligili bilgisi olan var mı acaba içinizde... Düzenleyemeyecek kadar cahilim.... 

8. Selam millet bloglarla iligili bilgisi olan var mı acaba içinizde... Düzenleyemeyecek kadar cahilim.... 

1. jans09

jans09

benim googleda var da menübar yapamıyorum ;(

2. (See 4 other replies to this status update)

9. Evet boş boş forumda ki konulara bakarken alttaki üyenin izlediği anime sayısını tahmin et konusunu görüp aldığım ani bir karar ve gazla gidip gecenin (sabahın) bu saati izlediğim anime ve okuduğum mangaları sayacağım (ben bunların lisyesini de tutmadım ki hiç -_-)... Bunların hepsi sıkıntıdan.

1. jans09

jans09

Bir MyAnimeList hesabı aç bence ya da varsa devamlı güncelle... 

2. (See 1 other reply to this status update)

10. Ksooo cimcik kadar vakit buldum izlenecek anime aramakla geçsin istemiyorum.... Ne çok şey birikmiş oysa O.o

1. jans09

jans09

@sShoguNn o kadar çok birikmiş sen düşün :schoolplz:

@Strix. izleyeceğim de uzun ya. Uzun animeye başlamak için bir kaç günün boş olması lazım. Ara vererek izlemeyi sevmiyorum başlar biter ya da güncel gider.

11. Ksooo cimcik kadar vakit buldum izlenecek anime aramakla geçsin istemiyorum.... Ne çok şey birikmiş oysa O.o

1. jans09

jans09

Ben başladım da uzun diye bıraktım. Belki ileride bir gün..........

12. Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

1. jans09

jans09

şiddetle tavsiye derim şarkılarını.... çok farklı bir dünya. 

13. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

bizim işimiz skype allah standarttan ayırmasın :P

2. (See 33 other replies to this status update)

14. Eskilerden kimse kalmamış :'(

15. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

facebook skypetan daha kötü durumda :onion_gomen_by_7anime7drawer7:tek sanalım whatsapp ve burası bu aralar :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hayırlısı tabii hayırlısı. Ankara'da bakıyorum hala ama çalışmak istediğim konuda bir üni bulamadım. Bakalım arayışlara devam.. 

16. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

hah işte @Rıse canını seveyim ya... vur kafalarına biz buradayız bekleriz :good-job-onion-head-emoticon:

17. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

en son skype'a ne zaman girdim hatırlamıyorum... bi bakayım :s 

Gel çalış mis gibi vakıf kütüphanesi ama Rusça kitap girişleri bitti Osmanlıcaya geçtim :ahaaah-onion-head-emoticon:Başvur bakalım yüksek yüksek yerlere inş. benim doktora işi de olur....................................

ben de 80 aldım

18. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

Kaybolan giden sensin kardeşim bir de tutmuş nefret ediyormuşum da gerçekeleri biliyormuş da.... Neyse tebrik ederim mezuniyetini. Ne iş yapcan şimdik sen? Senin sektör ne durumda TRde????

19. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

Да, да я ненавижу тебя. Очень! :innocent-onion-head-emoticon: kendime uyarı verecem biraz daha devam edersem :777273: diğerlerine ayıp oluyor:ozur:

20. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. jans09

jans09

я здесь!!!! (ben buradayım) :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

21. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

1. jans09

jans09

animenin adı var sorun turkanimede bulmak değildi ki :whaaat3-onion-head-emoticon:neyse aldım listeme.. çoluk çocuk muhabbeti değildir inş. 12 yaş diyor :O  :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

22. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

1. jans09

jans09

Teşekkürler... o yorumu şuracığa da kopyala yapıştır yapaydın bari yahu... :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

2. (See 8 other replies to this status update)

23. Gintama'nın filminde Shun Oguri var..... Komedi olarak izlemedim genelde romantik ve gerilim filmlerinde oynar çok merak ediyorum nasıl olacağını.... 14 temmuzda çıkacak kesin izlerim kesin... 

1. jans09

jans09

Benim heyecanım Shun Oguri izleyebilmek aslında :D tipleri de fena oturtmamışlar yani.. Tabii seiyuulardaki beklentimiz olamayacak sesler konusunda özellikle Japon dizi filmi izlememiş olan arkadaşlar çok garipsiyor ama ben alışığım :cool-onion-head-emoticon:

aramajapan_gintama-live-action_gintoki_s

news_large_gintama_shinsengumi_visual.jp

Gintama-p1.jpg

2. (See 1 other reply to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.