Jump to content

Abrek-kun

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Abrek-kun last won the day on July 18 2013

Abrek-kun had the most liked content!

2 Followers

About Abrek-kun

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 04/23/1993

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://www.youtube.com/user/AnimeMangaDunyasi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İstanbul
 • İlgi :
  Anime&Manga ve Manga yazarlığı

Recent Profile Visitors

786 profile views
 1. ahaha seslendirmeye çok güldüm nedense :lol:
 2. Teşekkürler herkese :) Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için, bilmediğim telaffuzları öğrenmiş oldum sayende. Aslında ilk denemelerde telaffuzlar bir kaç Japonca kelime haricinde güzeldi. Ama videoyu bu haline getirene kadar bir çok deneme videosu çekince sondan gelen videolar yorgunluktan ve tekrarlardan olsa gerek biraz bozuldu. Anlaşılır diye çok da önemsemedim, bundan sonra daha dikkatli olacağım.
 3. Kaykay mı :o En son kaykay maceram üzerine oturup yokuştan kaymaya çalışmaktı, tabi kaymak yerine kaykaydan düşüp aşağı yuvarlandım :D Neyse, hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin. Abrek bende, memnun oldum :)
 4. Hoşgeldin Süleyman, umarım iyi vakit geçirirsin. Ben de Abrek memnun oldum :)
 5. Hoşgeldin Burak, umarım iyi vakit geçirirsin Bende Abrek memnun oldum :D
 6. Arkadaşlar teşekkür ederim, kendimi diksiyon ve akıcılık konularında geliştirdikten sonra daha fazla bilgilendirici videolar çekeceğim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
 7. Yardımcı olabildiysem ne mutlu :lol: Onure ettiniz beni, herkese teşekkür ederim.
 8. Hoşgeldin Meyra, hoş bir ismin var anlamı nedir? Umarım iyi vakit geçirirsin, benim adım da Abrek, memnun oldum. :)
 9. Merhabalar, Anime&Manga seyrederken/okurken hepimizin aklına illaki takılan bazı kelimeler olmuştur. Bazılarımız bu kelimeleri bir şekilde öğrendik, fakat bazılarımız belki üşengeçlikten belki de uzun yazılar okumak istemediklerinden bu kelimeleri es geçmişlerdir. Hatta itiraf etmeliyim ki bu video sayesinde bende birçok yeni kelime öğrendim. Ayrıca Anime&Manga kültürüyle yeni tanışmış ve bu kültür hakkında bilgisi olmayan arkadaşları da gözardı etmemek gerek. Eh.. günden güne yeni Anime&Manga severler kazanıyoruz sonuçta. Hem yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olması açısından, he
 10. Hoşgeldin Fake Dead güzel bir iş yapıyorsun, kutlarım. umarım iyi vakit geçirirsin Benim adım da Abrek, memnun oldum.
 11. Çok eğlenceli olmuş cidden :lol:
 12. Luffy gibi boğazına düşkün olduğu için oyum Bonney'e. :)
 13. Ben Basilisk ile başladım. Bence ilk önce buram buram samuray kokan serilerden başlanılmasında yarar var. Bilinen büyük serilerden başlandığı zaman kafasında direk olarak bir anime kalitesi oluşuyor ve diğer serileri genel olarak beğenmeyebiliyorlar, tabi kaliteli seriler ayrı...
 14. Eiichiro Oda nasıl olduğunu açıkladı mı? Ben mi kaçırdım yoksa :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.