Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. shounen jump'ta şuan yayınlanan bi mangaya başlayayım dedim, bildiğin naruto çıktı ya la bu :D

2. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Sina

Sina

Bütün bi yaz boyunca yatan ben hırstan da bahsetti ya :D

Ahaha çok zorlama bence çalışma konusunda, sonuçta genelde basit bilgi soruyorlar ben o yüzden ben mesela dert etmiyorum bir şey bilmesem de :D

2. (See 10 other replies to this status update)

3. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Sina

Sina

Kazanırsın emin ol, tek gerekli olan şey kararlılık ve hırs :D

2. (See 10 other replies to this status update)

4. 1 sene daha sınav stresi :((

5. http://onedio.com/haber/testi-adim-adim-coz-ve-yuzugu-ele-gecir--535505 Çok eğlenceli değil mi? :D Gerçi 3. denemem sinir oldum şuan. -.-
  6. http://onedio.com/haber/testi-adim-adim-coz-ve-yuzugu-ele-gecir--535505 Çok eğlenceli değil mi? :D Gerçi 3. denemem sinir oldum şuan. -.-
  7. Yeni Joker'e bir türlü ısınamayan bir tek ben miyim?

8. Yahariore'nin 2. sezonu 1. sezonuna göre dinamiğini kaybetmiş, izleyemiyorum sıkıldım o derece... :'(

9. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

1. Sina

Sina

Oynadıkça hangi türe daha yatkınsın anlarsın da oynama be sil o oyunu, bencede dota oyna ama ruslar -_-

2. (See 18 other replies to this status update)

10. Mangaların kalitesi günden güne düşüyor, daha çok kadın mangakaya ihtiyacımız var :(

11. Aoharu x Kikanjuu... Ne güzel bir animesin sen öyle fdskjsşljfsadjglşk

12. Sonra niye serileri yarım bırakıyorsun. Özellikle shoujo seriler çok sinir bozucu.

13. Forumda 1. ayım olmuş. Zaman ne kadar çabuk geçmiş ya dün gibi hatırlıyorum Tanışalım Kaynaşalım'a konu açmıştım :D

14. Forumda 1. ayım olmuş. Zaman ne kadar çabuk geçmiş ya dün gibi hatırlıyorum Tanışalım Kaynaşalım'a konu açmıştım :D

15. Hetalia dışında her bölümü 5 dakikalık olan güzel anime var mı bildiğiniz ?

16. Forumda 1. ayım olmuş. Zaman ne kadar çabuk geçmiş ya dün gibi hatırlıyorum Tanışalım Kaynaşalım'a konu açmıştım :D

17. LGBT olayını desteklemeyen insanlar neden destekleyenlere hakaret ediyor anlamadım. Ha yani eşcinsellerin haklarını savunuyoruz diye eşcinsel olmak zorunda mıyız ki? O zaman yetimlerin hakkını savunduğumda yetim mi olacağım?

18. Arka sokaklar fifififinal yazıyo, kıyamet alametleri vol36845

19. Arka sokaklar fifififinal yazıyo, kıyamet alametleri vol36845

20. Arka sokaklar fifififinal yazıyo, kıyamet alametleri vol36845

21. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. Sina

Sina

Ahahah sorun degil aslında bir takım farklılıklarının olması animeyi daha değerli ve izlenilebilir yapıyor, dediklerine göre bu kadar derin ve anlamlı bir animeyi izlememem ayıp olur artık :D

2. (See 17 other replies to this status update)

22. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. Sina

Sina

Ghost in the shell atlanmaz zaten, o iki animeyi duymamıştım izleriz kesin (hele sen tavsiye ettiysen kaçırmam :D) büssürü anime oldu sayılır teşekkürler :'D

23. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. Sina

Sina

Sonra açıklasam? Şimdi güzel animeler bizi bekler :D tavsiyelere gene açığım ama böyle kıyıda köşede kalmış güzellikler olsun lütfen ;)

24. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. Sina

Sina

Yok ergo proxy'de karar verdim şu an icin. İzlediklerimden de izliyoruz sorun yok listedekilerin hepsini izlemiştim zaten (dxd hariç). Ama şimdi onun tadına göre anime arıyorum cyperpunk temasında ilerleyecegim şimdilik.

25. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

1. Sina

Sina

Holy naptın çogunu izlemez ki bunları abim :( hele spor animelerine yaklaşmaz, bleach, ft gibi animelerle dalga geçiyor zaten :D ve ecchi animeler hiç gitmez. Gerçi listede bi kaç güzel anime var (zaten aklımdaydı da) zorlama devreye girecek gibi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.